Zła domina

Okładka książki Zła domina Alexandra Mroczkowska
Okładka książki Zła domina
Alexandra Mroczkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2021-05-28
2021-05-28
literatura polska

Okładka książki Zakochane święta P.K. Farion, Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Justyna Nowak-Wysocka
Zakochane święta P.K. Farion, Ewa Ma...
Okładka książki Sportowe Love Dakota Arizona, K. Hellishdeer, K.E. December, Agnieszka Kowalska-Bojar, Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Ewa Pirce, Alicja Wlazło
Sportowe Love Dakota Arizona, K. ...

Grafomania I marnotrawienie papieru. Nie polecam, dno

Grafomania I marnotrawienie papieru. Nie polecam, dno

"Zła Domina" to mocny, brutalny thriller erotyczny.
Przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii.
Dla mnie książka jest rewelacyjnie napisana, konkretne fabuły dialogi i bezpośredniość. Takie książki trzeba lubić czytać a nie oczerniać z byle powodu. Uważam że zanim sięgniemy po taką mocną i brutalną książkę, dwa razy się zastanówmy czy po nią sięgnąć.
Moja ocena duże 8.

"Zła Domina" to mocny, brutalny thriller erotyczny.
Przeczytałam bardzo dużo negatywnych opinii.
Moja ocena duże...

W tej książce to ONA dominuję co było dla mnie nowością.

Historia Klary jest bardziej popieprzona niż wam się wydaje. Tam z pierwszego punktu widzenia nie ma miejsca na miłość, jest tylko ból. Zawierające w książce brutalne sceny mogą co nie których odstraszyć. Bohaterowie poczynają się do takich czynów, na których myślę że większość ludzi nie byłaby w stanie się zdecydować. Łatwiej jest żyć z myślą, że takie historie w prawdziwym życiu się nie zdarzają. Na początku gdy dowiedziałam się, że w książce to kobieta dominuję, bałam się, że nie dam rady jej przeczytać. Teraz cieszę się, że jednak sięgnęłam po tą książkę, bo po mimo drastycznych scen, historia bardzo mnie wciągnęła i w wielu momentach niespodziewałam się takich obrotów sytuacji. Książka różni się od tych co czytałam, z czego jestem mega zadowolona, bo w końcu mogłam przeczytać coś innego.

Jeżeli nie boisz się i lubisz dreszczyk emocji to polecam przeczytać tą książkę!

W tej książce to ONA dominuję co było dla mnie nowością.

Książka strasznie zagmatwana i napisana jakby bez pomysłu. Wszystkie newsy jakie wylewają się na główną bohaterkę (choć i z tym mam problem, bo może głównym bohaterem powinien być jej ojciec?) wystarczyłoby i na kilka osobnych powieści. Chciałam przeczytać sobie szybką, łatwą powiastkę, a namęczyłam się przeokrutnie. Miałam wrażenie że czytam streszczenie meksykańskiej telenoweli.
Co za dużo, to niezdrowo ...

O tej... grafomanii, chyba już wszystko zostało powiedziane. TRAGEDIA, strata czasu i biednych drzew.

„Wkraczasz do świata, w którym nie ma sentymentów. Mrok. Bestialstwo.
Tu rządzi ból.
Tu nie ma miejsca na miłość.
Czytasz na własną odpowiedzialność...”

Ta część opisu idealnie opisuje to co się dzieje w środku. Czego się spodziewałam? Przede wszystkim mocnego erotyku. Co znalazłam również? Brutalność ale w tym kierunku którego nie lubię. Nie chcę wam tutaj spojlerować ale wątek kryminalny a nawet opisy wykonywanych czynów tylko sprawiały, że opisy takich scen pomijałam…

Nie lubię pisać negatywnych opinii a zawsze się staram to robić w taki sposób aby nie urazić i nie za bardzo nie zniechęcić do czytania. Jednak ja się wyjątkowo rozczarowałam. Fakt, cała fabuła i styl autorki są świetne ale dokładne opisywanie scen (zbrodni, tortur itp ) nie są dla mnie. Dlatego tez nie czytam zbytnio kryminałów 🤭

Wątek miłosny mi się podobał. Główna bohaterka jest stanowcza i to coś w sobie co powodowało, że nie mogłam się oderwać. Tajemnice i wszystkie wątki są dopracowane a Alex, wywraca bohaterce również życie w inną stronę. Jak zapewne się domyślacie, rodzi się między nimi coś więcej niż zwykła znajomość. Wspomnę tylko, że pomimo przeciwności losu i otoczenia postanawiają dać sobie szansę 🙈

Jeśli lubicie mocne książki, z niesmacznymi scenami to mogę śmiało polecić ta książkę. „Zła domina” nie zniechęciła mnie absolutnie do nadrobienia innych pozycji autorki 🔥 Podziwiam również za samą kreatywność i odwagę za napisanie tak mocnej pozycji 🤭

„Wkraczasz do świata, w którym nie ma sentymentów. Mrok. Bestialstwo.
Tu rządzi ból.
Tu nie ma miejsca na miłość.
Czytasz na własną odpowiedzialność...”

Recenzja "Zła domina" @alexandramroczkowska.autorka @waspos
Totalny rollercoaster otrzymałam czytając tę książkę. Porządną dawka emocji, makabrycznch opisów zbrodni, scen seksu. Mamy trzech głównych bohaterów: Klara Milewicz- domina, córka wpływowego człowieka posiadająca swoje problemy życiowe. Jan Milewicz - właściciel dobrze prosperujacej firmy transportowej, ojciec, morderca, zwyrodnialec. Alex - pracownik firmy Jana, pracujący pod przykrywka policjant. Książkę można podzielić na wiele gatunków literackich. Pełna zwrotów akcji historia. Każdy rodział przedstawia nam naszych bohaterów ich przemyślenia czy też czyny. Czytając można poczuć że nasi bohaterowie mają dwie twarze, tą dobra i tą zła. Uczucia w nich buzujace wybuchają jak wulkan i za raz wszystko zastyga w miejscu. Jestem pod wrażeniem połączenia tak wielu gatunków literackich w jednej książce. Książkę moga przeczytać czytelnicy o mocnych nerwach.

Recenzja "Zła domina" @alexandramroczkowska.autorka @waspos

Bardzo słabe. Grafomania.

Bardzo słabe. Grafomania.

Grafomania

Grafomania

Zła domina to zła książka. Coś takiego nie powinno zostać w ogóle wydane.

Zła domina to zła książka. Coś takiego nie powinno zostać w ogóle wydane.

• Przeczytane 2021
  • Ewelina