Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata

Okładka książki Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata Hanna Zborowska Neves
Hanna Zborowska Neves Wydawnictwo: How2 literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
How2
2021-07-01
2021-07-01
Brazylia podróże przewodnik

"Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata" autorstwa Hanny Zborowskiej Neves zakupiłam w formie ebook'a na swój czytnik. Drugą dostępną opcją jest audiobook. Książka w wersji na czytnik miała około 65 stron. Zakupiłam go za 39 złotych, o cenie nie będę dyskutować, ponieważ nie jestem pewna, jak sprawa wygląda od strony wydawcy, itp. W każdym razie na książkę trafiłam na Instagramie autorki, którą lubię obserwować. Dlatego też po dłuższym przemyśleniu zdecydowałam się na zakup. Nie zawiodłam się, książka jest barwna. Przedstawia ciekawostki z punktu widzenia polki mieszkającej w Brazylii. Hania pisze trochę o sobie, trochę o tym gdzie, co i jak. Podaje trochę ciekawostek, których nie wiemy, poleca ciekawe miejsca, niekiedy przestrzega. Opowieść jest wciągająca, o ile lubi się takie klimaty, a "przekartkowanie" całości nie trwa za wiele czasu. Osobiście jestem na tak! Czekam na więcej. Ale jest to tylko moja subiektywna ocena, tak jak sam tytuł o tym prawi :)

• Kwiecień
  • Brazil ♡

Dodaj cytat z książki Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata