Światło w mroku

Okładka książki Światło w mroku Else Berit Kristiansen
Okładka książki Światło w mroku
Else Berit Kristiansen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Wojna i miłość (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Wojna i miłość (tom 2)
Edipresse
2019-01-01
2019-01-01

Cześć wszystkim. Piękna pogoda i lato nadal trwa. A niedziela jest mega super. Co tu dużo mówić. Lato zawsze jest piękne. Dzisiejszą niedzielę spędziłem na dworze, oczywiście przy czytaniu przepięknej Sagi Norweskiej o miłości. Wojna i miłość. Ta Saga ma 190 stron i przeczytałem ją całą. Powiem wam tak. Jestem zachwycony historią, którą przeżywa Kristin 18 letnia dziewczyna. Akcja toczy się w 1939 roku, wtedy kiedy w naszym kraju wybucha druga wojna światowa i w tej książce jest poruszony wątek Polski. Wiele się dzieje, bo wiadomo przecież, że wtedy ginie dużo ludzi. Ale wróćmy do życia Kristin. Kiedy jej mama zachorowała na grużlice wszyscy się od niej i jej rodziny odsunęli. Przy niej została tylko jedna osoba. Pewien chłopak, który się w niej zakochał. Jak potoczą się ich losy to nie będę zdradzać nic więcej. Dlatego, bo polecam czytać tą Sagę. Mnie ta historia poruszyła, bo jest w niej taka prawdziwa magia i takie historie życiowe mogą się przytrafić każdemu z nas. Jest pięknie. Dodam że tytuł Sagi to ,, ŚWIATŁO W MROKU ". A napisała: ELSE BERIT KRISTIANSEN. Serdecznie zapraszam. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Życzę wszystkim sukcesów oraz udanego tygodnia. 💪❤😊

• Cykle 👾
  • Saga norweska polski wątek
  • Reszta

Dodaj cytat z książki Światło w mroku