Mid-Wake

Tłumaczenie: Tomasz Stecewicz
Cykl: Krucjata (tom 15.1)
Wydawnictwo: Phantom Press
Mid-Wake
sensacja, cia, wojna, agent
figuerola

cykl: Krucjata tom 15a W tajemnicy przed ludźmi, którzy przetrwali atomowy holokaust na powierzchni Ziemi, ludzki gatunek przetrwał także pod powierzchnią oceanu - w dwóch podwodnych miastach-kapsułach, założonych na krótko przed III wojną światową. Teraz sowieci z radzieckiego podwodnego miasta, chcą wejść z sojusz ze swymi naziemnymi pobratymcami pod wodzą marszałka Karamazowa. John Rourke i...

cykl: Krucjata
tom 15a
John Rourke i jego przyjaciele jeszcze raz muszą stawić czoła podstępnym Sowietom, dzikim Mongołom i wszelkim przeciwnościom losu.
Ucieczka sprzymierzonych z bazy radzieckiej będzie możliwa tylko przy pomocy amerykańskich okrętów podwodnych – Mid-Wake.

Greg | 2016-03-20
Morgoth | 2015-11-11