Terror

Wydawnictwo: Phantom Press
The Terror
sensacja, cia, wojna, agent
figuerola

cykl: Krucjata tom 14 Pomimo tego, że na Ziemi żyją już tylko nieliczni uratowani z Wielkiej Pożogi ludzie, szalony marszałek Karamazow nie ustępuje w wysiłkach zawładnięcia światem. Wysyła do Egiptu oddział komandosów, mających za zadanie odnaleźć ukrytą w pustynnych piaskach tajną broń, dzięki której Rosjanie będą mogli zrealizować swój zbrodniczy plan. Ogień...piekło...śmierć. Czy nie ma...

cykl: Krucjata
tom 14
Ogień...piekło...śmierć. Czy nie ma już nadziei dla znękanych ludzi?
John Rourke znowu musi wkroczyć do akcji - tym razem wyrusza w góry Uralu, do kwatery głównej Rosjan. Czy i tym razem Krzyżowiec zwycięży?

radix666 | 2016-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2016