Miej go w d*pie

Okładka książki Miej go w d*pie Damian Poprawa
Okładka książki Miej go w d*pie
Damian Poprawa Wydawnictwo: Wydawnictwo Łobuz poradniki
poradniki
Wydawnictwo Łobuz
2020-10-26
2020-10-26
Łobuz Miej go w dupie MGWD

Szkoda że nie było tej książki kiedy żyłam w toksycznym związku i miotałam się sama ze soba i problemami. Polecam każdej kobiecie będącej w problematycznych związkach.

Skutecznie leczy z toksycznego związku. Polecam wszystkim poturbowanym przez nieodpowiednich partnerów

Polecam. Jeśli Ktoś szuka tego typu poradników to działa. Czasem nie zawsze się słyszy Siebie i Osób , które widzą ,kiedy jest coś nie tak w życiu. Autor dobitnie dociera do Czytelniczki

Książka wspierająca kobiety doświadczające przemocy i zagubione w swoich związkach. Autor w swojej narracji nie przebiera w słowach, stawia sprawy jasno i wspiera, dając nadzieję i siłę do działania. Dosadnie, choć momentami może zbyt optymistycznie. Dla mnie książka opisuje podstawy i w sumie niedużo się dowiedziałam. Autor porusza właściwie tylko tematykę związku przemocowego, nie "trudnych relacji" jak w tytule.

Tak słaba jak trawa jesienią. Zostałam podstępem naciągnięta. Fajnie się słucha - miałam audiobooka , ale to raczej zwykła rozmowa z narcystycznym kumplem o jego życiu a nie - ciekawa książka . W dodatku używa odrzucających przekleństw ! Facet szanujący kobiety- jakim się nazywa autor- NIE używa przekleństw w rozmowie z nimi . A już tym bardziej w literaturze. Oddaj mi 39 zł "przedsiębiorco" fikany

Przeczytana dosłownie w jeden dzień . Troszkę mnie podbudowała po mega toksycznym 12 letnim związku. Wielkie dzięki dla autora ❤ . Polecam każdej kobietce , niezależnie w jakiej znajduje sie sytuacji .

Fajna książka o tym, jak ważna jest pozytywna energia, pozbywanie się toksycznych ludzi ze swojego otoczenia i posiadanie oleju w głowę zamiast siana. Tego nie da się ot tak opisać w kilku słowach. To trzeba przeczytać lub odsłuchać, jak w moim przypadku.

Bardzo dobra książka. Polecam wszystkim, którzy lubią autorefleksję i niesztampowe relacje damsko-męskie. Sądzę, że fani Sally Rooney będą z tej lektury zadowoleni :))) Wg. Lubimyczytac czas na pochłonięcie lektury wynosi 4h. Ja słuchałam audiobooka, który trwa ok 2,5h a zgaduję, że treści są takie same.

Bardzo ciekawa lektura. Obawiałam się, że może być za ciężka, że będę musiała być odpowiednim nastroju, żeby jej odsłuchać. Myliłam się. Jest dobra na każdą porę, chociaż autor mógłby zamieścić więcej badań naukowych, a mniej własnych przemyśleń :)

Udany debiut. Brawo za formę, czysty przekaz i szczerość. Książka niezupełnie dla mnie, bo nie byłam dotąd w żadnej popapranej relacji, ale fajnie spędziłam przy niej czas. Bez problemu do przeczytania w jeden wieczór.

• Poradniki
  • Do kupienia