Bez powrotu

Edipresse Książki
2020-08-20
2020-08-20
Edyta Jaczewska

Dość denerwująca krótka bohaterka i motyw instant love, czyli miłości która wydarzyła się błyskawicznie i jak dla mnie jest zupełnie niezrozumiała. Tak jakby poza cechami fizycznymi bohaterowie nie widzieli w sobie nic więcej. Czuję się nieco rozczarowana tą pozycją.

Nie podobała mi się. Związek w którym nie czułam chemii pomiędzy bohaterami . Opis pikantnych scen słaby.

Fajna jak wszystkie tej autorki :) Tylko czemu nie wszystkie przetłumaczone są Polecam :)

Niestety, ta książka jest bardzo słaba od początku do końca. Niczym tanie, głupiutkie romansidło. Nie da się czytać, razi styl, postaci, akcja... Ta książka jest wybitnie marnotrawieniem papieru, czasu i pieniędzy czytelników. Za pomysł na książkę, która mogła być mega dobra przyznaję 1.

Słodziutka, chociaż dość króciutka. Myślę, że to jedna z tych historii, która nie udała się dla autorki, mimo że, skusiło mnie do jej przeczytania kilka rzeczy. Nie jest to zła książka, ale raczej nie zostanie wielkim ulubieńcem.

W aplikacji Storytel wpadła mi w oko ta oto książka.

Nie jest to jakaś wybitna lektura, nie spodziewajcie się czegoś odkrywczego.
Olivia kobieta, która pojedzie aż do Kolumbii aby odnaleźć swojego narzeczonego, w tym trudnym zadaniu ma jej pomóc Thomas były żołnierz.

Pewnie się zastanawiacie dlaczego taka niska ocena. Miałam dać o gwiazdkę wyższą, ale po zastanowieniu zmieniłam zdanie, już uzasadniam.
3/4 książki skupia się na napięciu seksualnym między bohaterami, ok nie jest to nic złego ale przy tak małej ilości stron jest to trochę wkurzające. Miałam wrażenie że autorka dopiero pod koniec sobie przypomniała że po coś sprowadziła Olivię i Thomasa do Kolumbii. Po łebka było pisane zakończenie. Plus za to że autorka nawiązała w pewien sposób do swojej innej książki, którą uwielbiam całym serduszkiem "Stinger". Rozumiem że książka jest już trochę starsza - na rynku zagranicznym pojawiła się w 2018 u nas 2 lata później, ale ja ją oceniłam na tu i teraz i moim zdaniem już trochę się nie wpisuje w panujący na rynku trend, ALE to tylko moje zdanie.

W aplikacji Storytel wpadła mi w oko ta oto książka.

Nie jest to jakaś wybitna lektura, nie spodziewajcie się czegoś odkrywczego.

Romansidło jakich wiele. Być może sam pomysł był ciekawy, jednak w tak infantylnym i banalnym stylu wypadł bardzo słabo. Dodatkowo sceny erotyczne były dla mnie wręcz żenujące. Zakończenie do bólu cukierkowe, a bohaterowie płascy jak kartka papieru. Mimo przerwy od książek autorki nie udało mi się do nich przekonać. Totalnie nie mój styl.

Jak na pierwsze spotkanie z autorką wypada dość blado - jest przewidywalnie, trochę nudno, a romansu bohaterów w ogóle nie kupuję. Dzieje się bardzo dużo, a książka ma niewielką objętość, przez co wszystko jest przyspieszone i traci na realności. Zwłaszcza końcówka - miało być romantycznie, a wyszło absurdalnie. Plus za fakt, że jest króciutka i bardzo szybko minęła. Poza tym - nic specjalnego.

Książka jest dobra ale szału nie ma. Historia opowiedziana na szybko, bo mała ilość stron nie wystarczyła na jakiekolwiek rozwinięcia. Bohaterowie byli ciekawi ale nie zżyłam się z nimi tak bardzo. Zakończenie było takie sobie. Ogólnie książka na plus chociaż mogłaby być dłuższa i ciekawiej rozbudowana.

Nie oczekiwałam od tej książki zbyt wiele, ale serio mi się spodobała. Rzeczywiście kilka wątków mogło być lepiej rozpisanych tym bardziej ze to była krótka, ale mino wszytsko mi się ona bardzo spodobała. Szybka, fajna książka

• Romans

Mia Sheridan Bez powrotu Zobacz więcej