Bez powrotu

Edipresse Książki
Seek
literatura obyczajowa, romans
Edyta Jaczewska

Pierwsza książka po jaką ostatnio sięgnęłam i okazała się niezbyt porywająca. Ciekawie się zaczynało. Zakończenie napisane jakby skrótowo. To takie streszczenie. Okładka książki oderwana od rzeczywistości. Czytelnik może pozwolić sobie na taką lekką lekturę, niewymagającą jako przerywnik po ciężkich tematach. Oczywiście nie zapada w pamięć.

Sheridan mnie nie zawiodła. Kolejna jej książka pochłonęła mnie bez reszty. Fajni bohaterowie w pięknej kolumbijskiej scenerii. Książka zapewni doznania na jeden wieczór, bo jak do niej usiądziesz to wstaniesz, aż skończysz :)

Muszę, bo się uduszę...
Czy do jasnej anielki ktoś w wydawnictwie zapoznał się z treścią książki zanim wybrał okładkę?
To pytanie retoryczne, bo oczywiście, że nie. Okładka ma się nijak do tego o czym jest książka. Kobieta wynajmuje przewodnika żeby pomógł jej odnaleźć zaginionego narzeczonego w zdewastowanej po kataklizmach Kolumbii. Większość książki jest o tym jak...

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie wiem co się stało z Mia Scheridan jaką znam z niezapomnianych powieści jak: Stinger czy Calder, oraz pierwszych książek z serii "Bez".
Odnoszę wrażenie, że autorka pisze swoje najnowsze książki na przysłowiowym kolanie, w poczekalni u lekarza.

1952

Przeczytałam wszystkie książki autorki z cyklu "Bez..." i o ile wszystkie mniej lub bardziej mi się podobały, to ta niestety nie bardzo. Jest najsłabsza z nich wszystkich. Nie przemawia do mnie ta historia. Jak dla mnie za mało wszystkiego - treści, emocji, akcji. Bohaterowie są nijacy. Jedynie trochę zaskoczyła mnie konfrontacja Olivii z narzeczonym w Kolumbii....

Uwielbiam książki Mii Sheridan, ale ta.. no cóż miała potencjał, ale autorka tego nie wykorzystała. Historia bardzo skrócona, przeleciana "po łebkach", tak jakby to zupełnie nie była jej książka, historia i styl. Cos nie pykło .... Przeczytać można, ale...

1927

Na półkach: , , , ,

Bajka dla dorosłych na jeden wieczór, ale jak to u Mii jest romantycznie i zmysłowo :) Zakończenie przesłodzone - auć, ale fajnie było znowu spotkać Carsona Stingera <3 A głowni bohaterowie - Olivia i Thomas - to fajna para, którą obdarzyłam sympatią.

Mam ogromny sentyment do książek tej autorki i z chęcią sięgam po nowości i tak było w tym przypadku! Niestety tutaj coś nie zagrało, a szkoda bo fabuła miała ogromny potencjał! Mimo wszystko przeczytałam ją do samego końca, ale nie porwała mnie historia Olivii. Bardzo przewidywalna historia, od samego początku wiemy jak się skończy... No i nie ukrywam jest mega krótka...

Bardzo lubię książki tej autorki, jednak tą pozycją się zawiodłam... Zapowiadała się całkiem dobrze, jednak wątek, który powiedzmy trzymał w napięciu okazał się bardzo słaby, niczym z " ukrytej prawdy"😐 Plus za to, że autorka potrafi budować napięcie seksualne między bohaterami.
Ogólnie niestety, nie polecam 😕

Fajna , relaksująca książka. Wprawdzie daleko jej do innych książek tej autorki ,to jednak czytało się dość przyjemnie i szybko. Polecam

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Ebook
  • Romans
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Bez powrotu