Sekret Bodyguarda

Okładka książki Sekret Bodyguarda Marta Maciejewska
Okładka książki Sekret Bodyguarda
Marta Maciejewska Wydawnictwo: Szara Godzina Cykl: Sekret bodyguarda (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sekret bodyguarda (tom 1)
Sekret Bodyguarda
Szara Godzina
2020-09-17
2020-09-17

Marta Maciejewska "Sekret Bodyguarda"wydawnictwo szaragodzina
Tom I
Roz.3
Kiedy taksówka podjechała przed budynek firmy,w blasku samochodowych świateł Mikaela zobaczyła zdenerwowanego Grega.Chłopak był głównym projektanten w firmie,ale przede wszystkim jej przyjacielem.Znali się jeszcze z czasów dzieciństwa,a później studiowali na tej samej uczelni.To on dostrzegł talent Mikaeli i namówił ją do założenia firmy.To on podnosił ją na duchu,gdy przychodził kryzys i gdy dziewczyna wątpiłą w swoje umiejętności.To on jako pierwszy pracował w domu mody Brown&Company,kiedy ten jeszcze mieścił się w studenckim mieszkaniu Mikaeli.Był przy niej,gdy zaczynała od zera.Łączyła ich wyjątkowa nić porozumienia.Zawsze się wspierali w potrzebie.Mikaela również była dla niego oddaną przyjaciółką.
....

Mikaela jest młodą projektantką i właścicielką domu mody.Uwielbia projektować.Ma w firmie ludzi zaufanych,do takich należy Greg i Jack,zawsze ma w nich oparcie.
Pewnego dnia przyjaciółki namawiają młodą projektantkę na wyjście na drinka i do klubu,zgadza się i nie żałuję gdyż tam wpada jej w oko jeden mężczyzna.Na drugi dzień nie może przestać o Nim myśleć a ma wiele spraw na głowie z powodu jej pierwszego pokazu.Ze względu na pokaz zleca Jackowi zatrudnić więcej ochroniarzy.Kiedy kolejny raz idzie do tego samego klubu znów widzi tego mężczyznę który się w nią wpatruje nawiązuje się między nimi nić pożądania.Tańczą ze sobą lecz Mikaela dostaje pilną wiadomość z firmy i musi uciekać.
Postanawia popędzić Jacka w zatrudnieniu dodatkowych ochroniarzy,dziwi się kiedy trwa rekrutacja i widzi nieznajomego odrazu wie że go zatrudni.
Czy Mikaela jest bezpieczna?
Kim okaże się nieznajomy?
Czy dojdzie do pokazu?
Odpowiedzi znajdziecie w książce.😉
Moja ocena 4/5
Książkę czyta się lekko i z wielką dozą ciekawości co będzie dalej.Autorka przedstawiła bohaterów z takim zaangażowaniem że miałam wrażenie jakbym widziała tych ludzi.Gratulacje za pokazanie w książce takich emocji,mam wrażenie,iż autorka pisząc czuła całą sobą to co Mikaela.👏👏👏

Marta Maciejewska "Sekret Bodyguarda"wydawnictwo szaragodzina
Tom I
Roz.3

Ksiazka, ktora ma swoje plusy i minusy. Ma w sobie tez cos takiego, co sprawia ze chce sie poznac dalsza czesc historii Mikaeli i Theo.

Nic nie jest takie, jak sugerowała recenzja, zbyt szybko, zbyt gładko, nie ma klimatu, nie wciągnęła swą treścią, język niewyszukany, brzmi banalnie .

Mikaela Brown wiedzie życie jak z bajki. Jest właścicielką znanego na szeroką skalę domu mody, którego projekty sprzedają się za cholendernie wysokie ceny. Mieszka w luksusowej willi, jest strzeżona przez swoich prywatnych ochroniarzy dzięki czemu może spać spokojnie i nie bać się o swoje bezpieczeństwo. Jedyne czego brakuje w jej bajkowym życiu, to mężczyzna, który zdołałby sprawić, że dotychczasowe życie Mikaeli całkowicie się odmieni. Wnieść w nie uczucie sięgającego zenitu, ciepła, nienasycenia i czułości. To wszystko czego spełniającej się zawodowo Mikaeli brakuje do pełni życia .

Czy przypadkowe spotkanie w klubie ma szansę stać się miłością na całe życie?

Wraz z pojawieniem się tajemniczego Theodora życie Mikaeli nabiera barw. Młoda kobieta nie potrafi oprzeć się pokusie i pożądaniu, które przyciąga ją do mężczyzny. Thoe jednak ma pewien sekret, który skrywa głęboko w sercu, a ten może poważnie zaważyć na ich szczęściu.

Wciągająca opowieść o świecie, w którym rządzą pieniądze. Książka przeczytana błyskawicznie. Przyjemna, lekka, zmysłowa, wysmakowana i zarazem kipiąca pożądaniem. Od miłości do nienawiści, lecz to nie koniec tej historii. Przyznam, że mam już za sobą drugą część i co wam zdradzę, to wam zdradzę... Dzieje się i to dużo, także bądźcie proszę cierpliwi i czekajcie na recenzję "Ucieczka Bodyguarda". 😊

Współczesny romans erotyczny napisany lekko i ze smakiem. Wciągająca historia kobiety sukcesu, która zawdzięcza swoją pozycję ciężkiej pracy i która nagle może stracić wszystko, do czego dążyła. I w tym momencie na jej drodze pojawia się przystojny, tajemniczy ochroniarz. Czy po to, by jej jeszcze bardziej zaszkodzić, narazić na większe niebezpieczeństwo, a może uwieść, ochronić, wybawić...? W książce nie brakuje przygód i niespodzianek. Nie sięgałam wcześniej po erotyki, ale ten przeczytałam od deski do deski :)

Opowieść wciągnęła mnie od pierwszych stron. Przeczytana błyskawicznie.
Tom drugi już czeka:)
Polecam serdecznie.

Opowieść wciągnęła mnie od pierwszych stron. Przeczytana błyskawicznie.
Tom drugi już czeka:)
Polecam serdecznie.

Nie trawię książek, w których główni bohaterowie, dorośli ludzie, kochają się na śmierć i życie po dwóch spotkaniach. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Prestiż, komfort, życie na wysokim poziomie jest wyczekiwanym elementem życia, ale nie daje pełni szczęścia. Projektantka mody Mikaela Brown osiągnęła niebywały sukces w branży a zbliżający się pokaz mody pozwala jej wspiąć się na na sam szczyt.
Przypadkowo poznany w dyskotece przystojny Theodor zawraca jej w głowie i dodatkowo zatrudnia się w jej firmie jako ochroniarz by być blisko swojej wybranki.
Nieoczekiwany zwrot wydarzeń powoduje że mężczyzna dowodzi tego że łączy go z piękną Mikaelą silna więź, która powoduje że mężczyzna jest w stanie za swoją kobietą iść w ogień i to dosłownie.
Powieść czyta się bardzo dobrze, jednak coś w niej jednak brakuje, momentami jest bardzo banalna, wręcz ociera się o harlequin. Miłość i namiętność opisana między Mikaelą a Theo momentami wydaje się niezbyt dopracowana, mimo tego polecam.

Mikaela ma wszystko: zawód który jest jej pasją,dobrze prosperującą firmę i pieniądze.
Do szczęścia brakuje jej tylko wielkiej miłości. Wtedy na jej drodze pojawia się Teodor.
Seksowny i niepokorny kochanek budzi w Mikaeli dzikie pożądanie.
Sielankę zakłócają niepokojące wydarzenia w firmie.
Czy Mikaeli uda się ją uratować?
No i kim tak naprawdę jest Theo?
Tego dowiecie się czytając książkę.

Co to była za historia.
Od pierwszych stron nie mogłam się od niej oderwać.
Kiedy Mikaela pierwszy raz zobaczyła Theo aż poczułam to ich wzajemne przyciąganie.
Autorka bardzo fajnie opisała ich sceny.
Takie z nutką pikanterii.

Bohaterowie fajnie wykreowani.
Oboje pod wpływem miłości zmieniali swoje poglądy na życie.
Theo bardziej, ale to wynikało z jego trudnej przeszłości.
Musiał nauczyć się ufać ludziom i nie oceniać ich po wyglądzie i zawartości portfela.
Nabroił ten Nasz koleżka i będzie miał ciężko to naprawić.
Na szczęście za niedługo będzie 2 część.
Jestem mega ciekawa jak to się rozwiąże.
Uroku książce dodawały intrygi, kłamstwa i tajemniczość.
Moim zdaniem bardzo udany debiut Marty.

Swoją drogą człowiek całe życie się uczy.
Do dziś nie miałam bladego pojęcia,że jest taki kolor jak błękit paryski.
Teraz już wiem.

Sumując:
Gratulacje ❤
Polecam Wam książkę z czystym sumieniem.

Pamiętajcie, że jest to tylko moja skromna opinia.

Seksowny i niepokorny kochanek budzi w Mikaeli dzikie pożądanie.
Sielankę zakłócają niepokojące wydarzenia w firmie.
Czy Mikaeli uda się ją uratować?
No i kim tak naprawdę jest Theo?
Tego dowiecie...

Mikaela Brown ma wszystko czego pragnęła. Firma która pnie się coraz wyżej i jest jej pasją. Moda, szycie ubrań. Właśnie przygotowuje się do najważniejszego wydarzenia w jej życiu. Jej własny pokaz mody. Impreza o której jest głośno, do której cała firma przygotowuje się bardzo długo. Przyjaciółki wyciągają ją do klubu w którym ma swoje udziały, tam spotyka nieziemsko przystojnego mężczyznę i od teraz już nic nie jest takie samo. Nikt dawno tak bardzo jej nie intrygował jak on.
W tym samym czasie w firmie Mikaeli trwa zatrudnienie nowych ochroniarzy i pracę dostanie Theo - oboje czują przyciąganie, jak dwa magnesy.

Przyjemne uczucie przeczytać swoją książkę, którą kupiłam, a nie recenzencką, to było całkiem inne czytanie. Nie pamiętam kiedy ostatnio sięgnęłam po coś swojego i zdałam sobie sprawę że czas to zmienić.
Dowiedziałam się że już 8.10 premiera drugiego tomu, więc wiedziałam że szybciutko muszę nadrobić drugi i się nie zawiodłam, szkoda że tak długo czekała na półce. To nie jest romans mafijny. To powieść o kobiecie twardo stąpającej po ziemi. Kobiety odważnej, pewnej siebie i niesamowicie pięknej. Pnąca się coraz wyżej po szczeblach kariery, pewna tego że jest w tym świetna. Docenia swój zespól i traktuje ich jak rodzinę. Jest znana, więc ochrona jest ważna. Theo to facet który pojawił się znikąd. Nasza bohaterka za dużo nie wie o nim, ale czuje że to ten jedyny. Ich szczęście kwitnie, ale Theo wie że to kiedyś się skończy. Wpakował się w sprawę, z której ciężko mu teraz wyjść i zrezygnować.
Mało jest książek kiedy ona ma kasę, sławę, jest kimś i nie jest szarą myszką, i dlatego książka dla mnie była fantastyczna. Pióro autorki lekkie i przyjemne. Sceny erotycznie pięknie opisane. Książka nie pędzi wszystko się dzieje powoli i spokojnie. Czyta się ją z zaciekawieniem, co takiego ukrywa nasz przystojny Bodyguard. Potem się dzieje tak wiele... autorka zafundowała nam kupę emocji, ale zakończenie jest takie, że chce już mieć w rękach tom drugi.

• Biblioteka

Dodaj cytat z książki Sekret Bodyguarda