Miłość na sprzedaż

Okładka książki Miłość na sprzedaż Sandra Robins
Okładka książki Miłość na sprzedaż
Sandra Robins Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Miłość na sprzedaż (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Miłość na sprzedaż (tom 1)
Novae Res
2020-07-16
2020-07-16
romans erotyk miłość

Nie jest to mocno porywająca książka, wszystkie zwroty fabuły były całkiem łatwe do przewidzenia.
Jest to jednak dobre czytadło na rozluźnienie.

Jest to jednak dobre czytadło na rozluźnienie.

Ile jesteś w stanie poświęcić dla najbliższych Ci osób?

Sarah ma 21 lat, jest studentką wychowana przez babcię gdy jej rodziców zabrakło.
Dziewczyna jest w stanie poświęcić naprawę wiele by zdobyć fundusze na opłacenie domu opieki dla schorowanej opiekunki.
Bohaterka zatrudnia się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej z myślą, że tam szybko zdoła zarobić .

Alex jest jej pierwszym klientem i już po kilku spotkaniach prosi o przysługę- dziewczyna miałaby być jego towarzyszką podczas weekendu w domu rodziców. I to właśnie tam spotka człowieka, który pokaże jej "namiętność" o jakiej się dziewczynie nie śniło....

Przyjemnie i szybko się czyta. Lekkie pióro i wciągającą fabuła sprawia, że przez książkę się płynie. Mamy dobrze wykreowane postacie. Niewinną i delikatną Sarah i przystojnego z problemami Borysa. Powieść mamy przedstawioną z dwóch perspektyw, co pozwala nam bardziej wczuć się w postacie. Książka zachwyciła mnie dużą ilością zwrotów akcji, pikantnymi scenami i dużą ilością emocji od pożądania do zdrady. Erotyk z dobrze wyważonymi słowami bez wulgaryzmów. Zabrakło mi rozmów/ randek które bardziej wzmocniły relacje między postaciami.
"Miłość na sprzedaż" jest to dobry, lekki romans na wolny wieczór

Ile jesteś w stanie poświęcić dla najbliższych Ci osób?

Alex jest jej...

Książka była delikatnie przewidująca w pierwszej części. Natomiast druga część mnie zaskoczyła zaczynając od historii miłosnej rodziców Borysa (historia może zatoczyć schemat),po tajemnice sióstr. Na samym końcu byłam rozczarowana zachowaniem Borysa względem kobiet w jego życiu. A wątek Alexa poprowadziłabym troszkę inaczej, bohater tej książki, który nie jest spójny.

Historia z potencjałem ale trochę za bardzo spłycona. Dobrze się czyta, chętnie sięgnę po kolejne tomy.

porażka,nie polecam

porażka,nie polecam

Na półkach: , , , , , ,

Sandry Robins to udany debiut autorki pozytywnie odebrałam książkę,dałam się pochłonąć tej lekturze,sama historia przejmująca opowiada o 21-letniej Sarah,pracuje w farmacji,dziewczyna ma jedyną swoją krewną z rodziny schorowaną babcią zatrudniając się w rezydencji do agencji towarzyskiej pracować dla bogatych mężczyzn.Zostaje ekskluzywną damą do towarzystwa,pragnie opłacić chorej ciężko babci swojej Dom Spokojnej Starości.
Pióro pisarka ma wspaniałe,w stylu lekkim,świetnym napisała książkę.
Wchłonełam każdą stronę czytanej książki,ani przez moment się nie nudziłam,wciągnęłam się w tą niesamowitą,dobrą opowieść mnóstwo seksu,namiętności,pikanterii kipiało w książce,mieszanka erotyzmu było,miłości i uczuć prawdziwych między Sarah,a Alexem jej szefem rodzi się piękne,silne uczucie,chemia jest mają się ku sobie.
Bohaterów pokochałam cudowni byli.
Połknęłam książkę,nie można było się oderwać od lektury.
Wywarła na mnie ogromne emocje,wzruszenia i dała do myślenia,oczarowana jestem tą książką.
Z przyjemnością czytałam tą cudowną,świetną książkę.

21- letnia Sarah jest w stanie poświęcić wszystko dla najbliższych, dlatego decyduje się zostać ekskluzywną damą do towarzystwa. Studenta za zdobyte pieniądze, będzie mogła zapewnić najlepszy dom opieki dla schorowanej babci, która zajęła się nią po śmierci rodziców.

Pierwszym klientem Sarah jest Alex, który prosi ją o przysługę. Dziewczyna ma mu towarzyszyć podczas weekendu u jego rodziców.

W czasie pobytu w domu rodziców Alexa dziewczyna poznaję kogoś, kto na zawsze wywróci jej pracę w rezydencji i życie do góry nogami.

Powiem Wam szczerze, że nie miałam w planach pisać opinii do pierwszego i drugiego tomu. Jednak trylogia okazała się, tak świetna, że postaram się wypowiedzieć, chociaż trochę na temat tego, co tam znajdziemy.

Sarah to skromna, niewinna i bardzo dobrze wychowana dziewczyna. Już na pierwszych stronach „Miłości na sprzedaż” widzimy, że dla najbliższych jest w stanie poświęcić wszystko, nawet siebie. Mimo tego, że Sarah bardzo się boi, to nie wycofuję się nawet po sytuacji, jaka miała miejsce w pierwszej agencji towarzyskiej. A ta z pewnością jasno dała jej do zrozumienia, z czym będzie musiała się zmierzyć później, jeżeli zdecyduje się być damą do towarzystwa.

Oczywiście, nie wszystko idzie zgodnie z planem, jaki miała wobec niej Sue, która zajmuję się rezydencją podczas nieobecności właściciela.

Sarah, będzie musiała się zmierzyć z nową rzeczywistością, jaką zapoczątkowało poznanie Borysa. Który bardzo namiesza w życiu jej, swoim oraz rezydencji. Brak szczerości z jego strony, bardzo odbije się na łączącej ich relacji i na samej Sarah, która będzie musiała się zmierzyć z okrutną prawdą.

„Miłość na sprzedaż” to książka, która nie skupia się tylko na miłosnych uniesieniach. Autorka porusza wiele ważnych tematów, z którymi mogliśmy mieć styczność w swoim życiu. Po relacji łączącej Borysa i Sarah doskonale widać, że brak szczerości w związku, a nawet układzie prowadzi do destrukcji. A wszystkie kłamstwa, tak czy siak z czasem ujrzą światło dziennie. I to w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Moje pierwsze spotkanie z Sandrą Robins, uważam za bardzo udane. Podczas czytania "Miłości na sprzedaż" nie odczuwałam, że to debiut. Książkę czyta się bardzo szybko, mimo dużej ilości scen erotycznych. Ogromnym plusem są bohaterowie, którzy zostali bardzo dobrze wykreowani. Nie byli irytujący, a wręcz bardzo intrygujący. Do tego aura tajemniczości, jaką wprowadziła Sandra Robins, nie pozwoliła na długo rozstawać się z lekturą.

Moja ocena 8/10 🌟 Polecam ♥️ chociaż książka

Dziś przychodzę do was z książką „Miłość na sprzedaż“. Muszę przyznać, że ostatnie strony książki tak mnie pochłonęły że aż nie mogłam przestać czytać. Musiałam koniecznie dowiedzieć się jak skończy się historia Sarah i Borysa. I tak się stało na sam koniec, sama się wzruszyłam z napięcia jakie mnie trzymało przez wydarzenia, które spowodowały burzę uczuć, tajemnic które wyszły na jaw i tragedii.

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym. 21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że zatrudniając się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, szybko zgromadzi odpowiednią sumę pieniędzy. Jej pierwszym klientem jest Alex, który po kilku spotkaniach prosi ją o przysługę – Sarah ma towarzyszyć mu podczas weekendu spędzonego w domu jego rodziców. Właśnie tutaj spotka kogoś, kto sprawi, że dziewczyna pozna prawdziwe znaczenie słowa „namiętność”, a w jej życiu nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej...

Czy warto trzymać tajemnicę tylko i wyłącznie dla siebie. Nie mówić o nich, wiedząc że możemy zranić nawet najbliższych nam sercu osób. Wiedząc ile nas może to kosztować.
Prawda bywa bolesna nawet bym powiedziała i gorzka.. Mówią czas mija, czas leczy rany i wiecie co myślę, że prawdziwa miłość uleczy wszystko nawet te mocno zranione dusze.

Wszystkie romanse które czytałam do tej pory były kompletnie inne niż książka „Miłość na sprzedaż“. Owszem kocham mocne sceny erotyczne i wcale nie przeszkadza mi to w czytaniu wręcz czekam na te sceny pełne ostrej erotyki i namiętności. Liczyłam na to, że tutaj też tak będzie, a jest zupełnie odwrotnie. Jest erotyczne ale za to delikatnie, subtelnie co bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło.
Brawa dla autorki Sandry Robins za naprawdę świetny romans. Ja z całego serca polecam.

Małe drobne gesty potrafią sprawić, że druga osoba potrafi zawładnąć naszym sercem nawet w ułamku sekundy.

Tytuł: Miłość na sprzedaż
Seria: Miłość na sprzedaż
Autor: @sandrarobins_author
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

„Był wyższy ode mnie. Jego miodowe oczy lustrowały mnie wnikliwie. To ten moment, w którym powinnam natychmiast wyjść z pokoju.”

21-letnia Sarah, żeby zdobyć pieniądze potrzebne jej na opłacenie opieki dla babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców i w przekonaniu, że uda jej się szybko zarobić pieniądze, zatrudnia się w agencji towarzyskiej.
Jej pierwszym klientem jest Alex, który prosi ją o to, żeby pojechała z nim na weekend do jego rodziców.
To właśnie tam spotka kogoś dzięki, komu pozna prawdziwe znaczenie słowa „pożądanie.”

❤ Moja opinia: ❤

„Najwidoczniej wiedziała, że bólu po stracie ukochanej osoby nie da się ukoić. Podobno czas leczy rany. W tym momencie czułam, jak moje serce rozpada się na drobne kawałki. Wszystko, co spotkało mnie ostatnio, było jak rana, która miała nigdy się nie zagoić.”

Sarah to młoda szlachetna, kochająca kobieta, która jest gotowa zrobić wszystko dla swoich bliskich.

Borys to bogaty i przystojny mężczyzna, który skrywa pewne sekrety, o których nie wiedzą nawet jego rodzice.

Miłość na sprzedaż to książka, w której znajdziemy pożądanie, namiętność, ale również przemilczane fakty, poczucie oszustwa i utratę bliskiej osoby.
Autorka pokazuje, na jak wiele człowiek jest w stanie się zdobyć, żeby zadbać o kogoś, kogo kocha i jak niszczące mogą okazać się skrywane sekrety.
Sceny zbliżeń dodają tej książce pikanterii, a tajemniczość głównego bohatera powoduje, że czytelnik zastanawia się, jak rozwinie i zakończy się historia głównych bohaterów.

❤ Moja ocena: ❤
⭐3,5/5

Książkę przeczytałam w maratonie u @relax_with_a_book

#miłośćnasprzedaż #sandrarobins #wydawnictwoamare #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskibookstagram #bookstagrampl #instabook #bookphoto #pożądanie #namiętność #kochamczytac #kochamksiążki #czytanieuzależnia #booklover #książkoholiczka #czytamzrelaxwithabook #mojaopinia

Tytuł: Miłość na sprzedaż
Seria: Miłość na sprzedaż
Autor: @sandrarobins_author
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

Na początku, przez pierwsze strony miałam wrażenie, że czytam wydaną opowieść z wattpada. Prawdopodobnie przez styl pisania autorki. W samą historie się wciągnęłam, ale mam kilka zastrzeżeń.

1. Ich relacja polegała głównie na seksie. Brakowało mi opisów bardziej intymnych rozmów, momentów spędzonych razem w inny sposób niż łóżko.

2. Borys był postacią dość barwną, ale główna bohaterka wydała mi się być bez charakteru. Nie wiedziałabym, jakimi przymiotnikami miałabym ją określić.

3. Niektóre postacie są wyrwane prosto z wattpada - przyjaciel gej, ultra optymistyczna przyjaciółka która ze wszystkiego się cieszy, szurnięta i zazdrosna ex - koleżanka od wiadomo czego

4. Nie potrafię łyknąć tego z Alexem. Skoro autorka postanowiła uczynić go gejem, to dlaczego potem nagle spodobała mu się Sarah? Gdyby od początku było wspomniane, że jest bi, inaczej bym to wszystko przyjęła, ale to było po prostu słabe.

5. Koniec sprawił, że Borysa jak lubiłam tak przestałam darzyć go sympatią w kilka minut. Żona? Niby się o nią martwił ale ją zdradzał, jak przychodził do niej udawał dobrego męża. Zamiast się nią zająć, starać się, wolał przelecieć udawaną dziewczynę brata. I nie tylko ją. To na czym polegała jego miłość do Sarah? Na jej krągłym tyłku?

6. Natalie została potraktowana bez charakteru. Mąż ją zdradza? Spoko, ona i tak ma inne rzeczy do robienia. Czemu nie dała mu wolnej ręki wcześniej, skoro go nie chciała? Zabrakło mi ich historii, jakiegoś dramatu. Borys urwał się do szpitala jak wzorowy mąż, gdy tylko usłyszał o jej próbie samobójczej, ale gdy podarowała mu papiery rozwodowe przyjął to jak najnormalniejszą w świecie rzecz.

2. Borys był postacią dość barwną, ale...

Sandra Robins Miłość na sprzedaż Zobacz więcej