Miłość na kredyt

Okładka książki Miłość na kredyt Sandra Robins
Okładka książki Miłość na kredyt
Sandra Robins Wydawnictwo: Amare Cykl: Miłość na sprzedaż (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Miłość na sprzedaż (tom 2)
Amare
2021-06-30
2021-06-30
9788382193800
romans uczucie miłość

🌺Moja opinia 8/10🌺

@sandrarobins_author 🌺Amy jest dziewczyną do towarzystwa i tancerką w Rezydencji, ekskluzywnym domu dla majętnych panów. Dziewczyna miała ciężkie dzieciństwo,rodziców alkoholików do których ma ogromny żal,pomaga finansowo studiującej siostrze, gdy chce zmienić swoje życie i dostaje staż w salonie fryzjerskim poznaje Lucasa sławnego hokeistę.🌺Szybko i przyjemnie sie czyta....

Jest to drugi tom z serii miłość na sprzedaż. W tej książce nie ma przeskoku z fabułą dostajemy jej kontynuacje, natomiast z innej perspektywy. Dostajemy w tej pozycji dalsze losy Sary i Borysa, ale mam do czynienie również z losami Amy, koleżanki z rezydencji Sary. Główna bohaterka tej części Ama poznaje na swojej drodze Lukasa gwiazdę hokeja. Tych dwoje łączą złe doświadczenia życia, natomiast Ama ma przewagę w tej sprawie nad Lucasem. Książka opowiada o zmianie, która może zajść w życiu każdego z nas oraz o zrozumieniu ...

Miłość należy się każdemu. Nawet gdy uważasz, że na nią nie zasługujesz.

W tej części poznajemy losy Amy i Lucasa.
Amy przez bolesne doświadczenia z dzieciństwa postanawia jak najszybciej się usamodzielnić i zapewnić sobie niezależność finansową. Zatrudnia się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej. Po dwóch latach ma dosyć i wprowadzą radykalne zmiany w swoim życiu.
Lukas to przystojny mężczyzna, który przez pewien incydent w pracy wycofał się z życia towarzyskiego.

Między nimi zaczyna iskrzyć.

Jak w poprzedniej części autorka przedstawia historię z dwóch perspektyw ☺️ co oczywiście jest na wielki plus. Mamy znów cudownie charakternych bohaterów. Dużo akcji i namiętności. Tajemnice i nadzieje. Gorącą fabułę, która wciąga tak naprawdę od pierwszych stron.
Jest ona zdecydowanie lepsza niż tom pierwszy.
Jedynie nie rozumiem wprowadzenia siostry Amy i jej problemów, nic do książki nie wnoszą i niczego według mnie nie zmieniają.

Miłość należy się każdemu. Nawet gdy uważasz, że na nią nie zasługujesz.

W tej części poznajemy losy Amy i Lucasa.
Lukas...

Zdecydowanie lepsza niż tom pierwszy. Postacie bohaterów dużo barwniejsze. Ciekawie zapowiada się kolejna historia.

Amy od lat pracuje w Klubie jako ekskluzywna „kobieta do towarzystwa”, zarabiając na studia siostry. Chcąc zmienić swoją przyszłość idzie na kurs fryzjerski i zatrudnia się jako pomoc w zakładzie, gdzie jej pierwszym klientem jest Lucas. Choć dziewczyna mocno zainteresowana jest mężczyzną, to czuje, że przez swoją przeszłość i profesję nie zasługuje na niego. Po dwóch spotkaniach, ich drogi się rozchodzą aby ponownie skrzyżować się w dniu ślubu ich przyjaciół. Ten dzień i ślub miały być dla nich nowym początkiem. Lucas wraca do Hokeja i szykuje się do kolejnych meczy, walcząc ze swoimi „demonami przeszłości”, Amy natomiast, pod okularami i workowatymi ubraniami, ukrywa prawdziwą siebie nie mówiąc partnerowi o profesji jaką się trudniła. Czy można ruszyć do przodu gdy nie uporało się ze swoją przeszłością?

Bardzo fajna i przyjemna historia o odnajdywaniu miłości, choć nigdy się na nią nie liczyło. Fajnie mi się czytało i słuchało tej historii mimo, że mocno nie podobał mi się wątek siostry i finansów. Dziwnie się z nim czułam, bo miałam wrażenie, że miłość siostrzana jest jednokierunkowa. Nie bardzo rozumiałam też wątek sąsiada – zupełnie nic on nie wnosił. I choć historia była przewidująca, to ja się wciągnęłam i z wielką przyjemnością dopingowałam tę parę.

Książka sama w sobie fajna, lecz wgl nie trzyma się 1 części .. Tu Sarah ma już dziecko w drugiej części nie ma o nim słowa a o tym, że chce mieć dzieci, a Borys ją zbywa

Druga książka Sandry Robins, po "Miłości na sprzedaż". Poznajemy dalsze losy Sarah i Borysa oraz Amy najlepszą przyjaciółkę Sarah oraz Lucasa, który z kolei jest najlepszym przyjacielem Borysa. Fabuła bardzo przewidywalna, przypomina trochę harlequin. Amy i Lucas - oboje młodzi, piękni, zakochują się w sobie od pierwszego spojrzenia, pokonują przeszkody, niechlubną przeszłość i kochają się bez opamiętniania. Trochę seksu, podobnie jak w harlequinach, nic odkrywczego.

"Miłość na kredyt" to drugi tom serii "Miłość na sprzedaż", który postanowiłam przeczytać od razu po pierwszym. Mimo tego, że podobno można czytać każdy osobno. Nie wyobrażam sobie przeczytać ich nie po kolei. Szczególnie, że w drugim tomie znajdziemy ciąg dalszych losów bohaterów z pierwszego tomu, czyli Borysa i Sarah. A trzeci tom jest fantastycznymi zwieńczeniem trylogii, ale o "Miłości na własność" wypowiem się w następnej recenzji.

W drugim tomie poznajemy bliżej Amy, która od jakiegoś czasu pracuje w rezydencji i Lucasa. Lidera drużyny hokeistów, który na jakiś czas musiał się wycofać z branży, po tym co wydarzyło się na lodzie.

Obydwoje nieufni i doświadczenie przez życie, wciąż pragną prawdziwej miłości.

"Miłość na kredyt" od samego początku, bardzo mnie zaintrygowała. W drugim tomie w pełni odkrywamy, co tak naprawdę oznacza dla dziewczyn podpisanie półrocznego kontraktu z agencją towarzyską.

Autorka z każdym kolejny tomem po prostu dokłada nam, coraz więcej emocji. Można powiedzieć, że pierwszy tom, był swego rodzaju przygotowaniem, na to z czym będziemy musieli się zmierzyć w drugim tomie. A uwierzcie mi, że autorka nie będzie się z nami patyczkować.

Oczywiście w książce, znajdziemy miejsce na namiętność, miłość i dozgonną przyjaźń, ale nie zabraknie tutaj też prawdziwych demonów. Które usilnie dają naszym bohaterom o sobie znać.

Do samego końca książki z zapartym tchem śledziłam losy Amy i Lucasa. Moja ocena 8/10 🌟 Polecam drugi tom 🥰 równie mocno jak pierwszy!

Amy nie spodziewała, że opuszczając swój rodziny dom trafi do rezydencji. Po pewnym czasie, kobieta postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. I jak najszybciej od uzależnić się od wpływów agencji towarzyskiej. Amy podejmuje praktykę w salonie fryzjerskim, gdzie poznaję Lucasa. Mężczyzna zaintrygowany postawą oraz staroświeckim ubraniem Amy, postanawia ją bliżej poznać....

Tytuł: Miłość na kredyt
Seria: Miłość na sprzedaż
Autor: @sandrarobins_author
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

„Co prawda moje ciało pragnęło jego dotyku i pieszczot, jednak ja chciałam go na dłużej, nie na jedną noc.”

Amy chcąc się jak najszybciej usamodzielnić i zapewnić opiekę swojej młodszej siostrze musi zapewnić sobie niezależność finansową. W tym celu zatrudnia się w Rezydencji, w końcu jednak nadchodzi taki dzień, w którym postanawia wprowadzić zmiany w swoim życiu. Pierwszym krokiem jest podjęta przez nią praktyka w salonie fryzjerskim, gdzie jej pierwszym klientem jest Lukas, przystojny mężczyzna, który zmęczony jest długą podróżą.
Coś intryguje go w tej skromniej i staroświecko ubranej dziewczynie.
Czy skrywane przez nich tajemnice pozwolą im na szczęśliwe życie?

❤ Moja opinia: ❤

„ – Lucas… - wyszeptałam. Owiał mnie zniewalający zapach, który już zawsze będzie mi się kojarzył z tym mężczyzną. Nie wiedziałam, co chcę mu przekazać. Czy chcę, by złapał mnie w ramiona, czy raczej się nie zbliżał.”

Amy to piękna kobieta, która nie miała kolorowego dzieciństwa, przez co musiała szybko się usamodzielnić i zaopiekować się młodszą siostrą.
Jest przekonana, że nie zasługuje na miłość.

Lukas to przystojny mężczyzna, który po pewnym wypadku postanawia odizolować się od ludzi, lecz nadchodzi ten moment, gdy postanawia wrócić do normalnego życia i nie uciekać więcej przed problemami.

Miłość na kredyt to książka, w której głównymi bohaterami są Amy i Lucas, ale dowiemy się również, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów z pierwszej części tej serii, czyli Sarah i Borysa.
Znajdziemy tu pożądanie, namiętność, ale nie zabraknie również zmagań bohaterów z demonami z przeszłości.
Autorka pokazuje, że każdy człowiek ma jakiś swój bagaż doświadczeń, który musi dźwigać.
Główni bohaterowie to dwoje skrzywdzonych przez życie ludzi, którzy starają się ułożyć sobie życie na nowo i choć są nieufni, oboje pragną miłości.
Czasem, by komuś pomóc lub uszczęśliwić podejmujemy decyzje, które nie zawsze są zgodne z naszym sumieniem.

❤ Moja ocena: ❤
⭐3,5/5

Książkę przeczytałam w maratonie u @relax_with_a_book

#miłośćnakredyt #miłośćnasprzedaż #sandrarobins #wydawnictwoamare #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskibookstagram #bookphoto #pożądanie #namiętność #hokej #kochamczytac #kochamksiążki #czytanieuzależnia #książkoholiczka #booklover #czytaj #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #czytamzrelaxwithabook #mojaopinia

Tytuł: Miłość na kredyt
Seria: Miłość na sprzedaż
Autor: @sandrarobins_author
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

Amy jako młoda dziewczyna opuszcza rodzinny dom ,gdzie rodzice zamiast dzieci wybrali alkohol.Aby utrzymać się i wesprzeć finansowo siostrę podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji towarzyskiej. Jednak ta praca ciąży jej coraz bardziej i chciała by coś zmienić w swoim życiu. Za namową przyjaciółki zapisuje się na kurs fryzjerski i podejmuje staż w salonie.Zmienia zupełnie swój wizerunek ,tak aby nikt nie odbierał jej jak kobiety do towarzystwa.
Jej pierwszym klientem w salonie okazuje sie Lucas.
Hokeista,który po nieszczęśliwym wypadku innego zawodnika na lodzie, nie potrafi pogodzić się z wyrzutami sumienia .Zawiesza karierę i przez pół roku zwiedza kraj.
Przypadkowo trafia do salonu ,gdzie pracuje Amy. Dziewczyna od razu wpada mu w oko więc zaprasza ją na kawę. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu i dobrze się czują w swoim towarzystwie, lecz sekrety z ich przeszłości kładą cień na ich dalszą relację.

"MIŁOŚĆ NA KREDYT "to drugi tom serii #miłośćnasprzedaż. Jest to historia dwójki ludzi ,którzy uczą się żyć mimo zadanych przez życie ran.Ona uważa ,że nie zasługuje na miłość,ze jest zepsuta...On nie potrafi sobie wybaczyć przytłoczony wyrzutami sumienia.Obydwoje zmagają sie z demonami przeszłości. Historia zarówno smutna jak I dającą nadzieję.Pokazującą, ze warto walczyć o miłość I nie zwlekać z wyznaniem prawdy choć bywa to trudne.Historia o miłości,odwadze ,przyjaźni, chemii I przyciąganiu.
Jak od poprzedniej części tak i od tej nie da się oderwać, wchłania czytelnika tak ,że świat obok przestaje istnieć.
Gorąca,emocjonującą i przywracająca wiarę w prawdziwą miłość powieść.
Już nie mogę się doczekać czym autorka zaskoczy nas w trzecim tomie .

• Przeczytane 2021