Niebezpieczni mężczyźni

Okładka książki Niebezpieczne związki I.M. Darkss, Edyta Folwarska, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,5
Niebezpieczne ... I.M. Darkss, Edyta ...
Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,1
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...

więcej Więcej

Książkę kupiłam w super-przed-sprzedaży na Targach Warszawskich i już jestem po lekturze.
Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem opowiadań, jest baaaaaaaardzo wyrównany, znane nazwiska i nieznane nazwiska - wszyscy (oprócz jednej osoby) dostarczyli ciekawe opowiadania, każde z nich ma swoją historię i wartość.
Część opowiadań zasługuje na kontynuacje, bo zaostrza apetyt....

• Zakupić
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • ✔️2021
  • Polscy autorzy
  • Brak
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Niebezpieczni mężczyźni