Jak sobie poradzić ze stresem. Praktyczny poradnik

Okładka książki Jak sobie poradzić ze stresem. Praktyczny poradnik Magda Meyer
Okładka książki Jak sobie poradzić ze stresem. Praktyczny poradnik
Magda Meyer Wydawnictwo: Ridero nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ridero
2020-01-01
2020-01-01
psychologia stres spokój napięcie lęk samorozwój poradnik praktyka ćwiczenia

Na półkach: , , , , , , ,

Jako osoba, która łatwo się stresuje, i próbuje jakoś z tym problemem sobie poradzić, powiem jedno - na taki poradnik czekałam wiele lat.
Mam za sobą lekturę kilku poradników na temat radzenia sobie ze stresem, i, jak na razie, to, co przedstawiała mi Magda Meyer, najbardziej do mnie trafia. Autorka nie koncentruje się tylko i wyłącznie na tym, czym jest stres, jakie reakcje wywołuje w organizmie, co bywa stresorami w naszym życiu, jak w innych poradnikach. Ona z kolei bardzo łopatologicznie wyjaśnia, co z człowiekiem robi stres, i daje wiele praktycznych propozycji, jak ćwiczyć radzenie sobie z nim. Tak, Magda Meyer bardzo praktycznie podchodzi do tematu, pokazuje, że można sobie poradzić ze stresem, aby nie dać się zwariować i przedwcześnie zniknąć z tego świata.
Bardzo mi się takie podejście podobało. Bo każdy z nas wie, co stres robi z naszymi ciałami i umysłami, ale co robić? Nie wszyscy autorzy poradników na ten temat o tym pamiętają. Magda Meyer jest wyjątkiem :-)
Polecam gorąco ten poradnik. Warto się z nim zapoznać, aby znaleźć motywację do faktycznego radzenia sobie ze stresem.

• Kupić
  • Zaskoczenia
  • Empik GO
  • Poradniki, psychologia, samorozwój
  • Rozwojowe
  • ~ Pozytywne myślenie

Dodaj cytat z książki Jak sobie poradzić ze stresem. Praktyczny poradnik