Boss of Me

Tia Louise Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Fight for Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
romans biurowy
Fight for Love (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
romans biurowy

Szczerze, zawiodłam się na tej książce. Opis sugeruje zabawne utarczki słowne między szefem a nową pracownicą, a tu nic. Główna para właściwie od razu się w sobie zakochuje. A po dwóch dniach już się całują i od tej pory jest już tylko z górki.
Spory potencjał miały dla mnie postacie drugoplanowe, szczególnie Marley i Renee. Myślałam nawet, że może o nich będzie kolejna...

Książka luźna. Zaintrygował mnie sposób postrzegania kobiet przez Pattona, dlatego zakupiłam "Boss of me". Nie jest to jakaś petarda roku, ale bardzo przyjemna i nawet wzruszająca lektura.

Można przeczytać, ale jakiegoś większego szału nie ma.
Dobrze się ją czyta, jednakże nie wyróżnia się jakoś specjalnie treścią czy akcją, a szkoda bo początek dawał nadzieję na coś więcej. Jednakże później zrobił się z tego typowy romans biurowy.
Jedna z wielu książek, z którą można miło spędzić czas.

Zaczęłam czytać i piersza moja myśl to ksiąka nie dla mnie.ale mimo wszystko stwierdziłam że jednak przeczytam kilka rozdziałów i wtedy zdecyduje.nie żałuję że podjęłam taka decyzje.jestem zadowolona z przeczytanej książki.
Losy bohaterów szybko się toczą z taka prędkością że sama zdziwiłam się jak można podejmowac w tak krotkim czasie takie decyzje wazne decyzje.ale...

Od śmierci rodziców Raquel Morgan ma tylko siostrę. Renèe ma dobrze płatną pracę w księgowości, ale nagle porzuciła pracę i wyjechała z miasta. Raquel martwi się o nią i jej niewytłumaczalne załamanie się.
Gdy Raquel zostaje zatrudniona w firmie, w której wcześniej pracowała jej siostra ta udziels jej kilku wskazówek. Renèe przestrzega ją przed samym... diabłem.
Patton...

polecam

Bardziej podobała mi się historia Renee, i tylko dlatego 3 gwiazdki. Męczyłam ją do samego końca. Chciałam przerwać w połowie, ale musiałam znać historie Renee.

Książka lekka,przyjemna i romantyczna. Akcja trochę się wlecze i ciut wieje nudą. Ogólnie polecam.

#bookevening ☺️
Raquel rozpoczyna nową pracę w firmie, w której wcześniej zatrudniona była jej siostra. Przeszła ona ciężkie chwile, zakończone całkowitą zmianą życia, ale Raquel nie zna szczegółów. Pewna jest tylko jednego - ma całkowity zakaz zakochania się w szefie. Przyjęła tę radę z uśmiechem, jednak to nie będzie tak łatwe, jak myślała.
Patton...

Bardzo fajna, dobrze się czyta.

Dyskusje

• 2020