Hiperswazja, Czyli Jak Pisać Zabójczo Skuteczne Teksty Reklamowe

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Pojedynek z ofertami: * Trzy style wiarygodnej komunikacji marketingowej * Najchętniej czytane tematy * Efektywne komunikaty reklamowe neutralne i mające olbrzymią moc przekonywania * Wpływ metafor i technik autoperswazji * Budowanie zdań i akapitów, przykuwających uwagę Twoich czytelników Hiperswazja od greckiego hypér (nad) i łacińskiego persuasio (namawiać, przekonywać). Hiperswazja wykracza poza lingwistyczne sztuczki i ślepe rzucanie sugestiami.

Tomek Pawłowski | 2012-04-23
Emil | 2011-02-06