Żabcio marzyciel

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-353-1
dla dzieci
espeja

Drogi czytelniku, poznaj niesamowite przygody Żabcia, niesfornego, ale dobrotliwego mieszkańca Żabocina, który na własnej żabiej skórze przekonuje się, że czasami warto posłuchać rady kogoś starszego i mądrzejszego. Każda z jego zabawnych przygód dotyczy ważnych spraw z życia przedszkolaka. Prosta, wpadająca w ucho wierszowana opowieść, napisana obrazowym językiem, z pewnością zachęci dzieci...

Prosta, wpadająca w ucho wierszowana opowieść, napisana obrazowym językiem, z pewnością zachęci dzieci do nauki czytania.
Tym razem Żabcio zostaje rycerzem, zdobywa medal oraz odnajduje skarb.

Jadzia | 2012-06-30
Sylwia Zabłocka | 2012-02-16