Kup teraz - 9 ofert w cenie od 12.94 zł do 17.97 zł

Kraina Obi-Boków

Mariusz Niemycki Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Kraina Obi-Boków (tom 1) literatura dziecięca
2017-05-31
2003-01-01
Skrzat
fantasy fantastyka dla dzieci dzieci
Kraina Obi-Boków (tom 1)
literatura dziecięca
2017-05-31
fantasy fantastyka dla dzieci dzieci

W tej baśniowej krainie Różowych Słońc, mieszkają puszyste, przyjacielskie ogry, mech snujący opowieści, niewidzialne mglaki, gadające grzyby oraz niegrzeszące inteligencją smoki. Zagadki podszyte magią, podróż pełna przygód, a wszystko po to aby odszukać porwaną rodzinę. Winowajcą wszystkich przedziwnych zdarzeń jest Księga Smoków, która działa niczym portal, przenosząc...

Fajnie wykreowany świat, fajne postacie (choć główny bohater chyba trochę za młody na bohatera. Zwłaszcza sądząc z rysunków) i czytało się bardzo przyjemnie, choć pierwszy tom chyba na końcu przeczytałam

Bardzo dobra część. Teraz żałuję, że sprzedałam ją do antykwariatu myśląc, że jestem za duża na tą serię.
Kiedy to czytałam moją ulubioną postacią był Dovertis, ale Bokiego (chyba tak się nazywał)też darzyłam sympatią.

Przeczytałam tą książke wielokrotnie do połowy, jednak nigdy nie dobrnęłam do końca, a teraz już z niej chyba wyrosłam (a dostałam ją chyba jakoś na 9 urodziny ;p) (mimo, że nie należy do nudnych). Może kiedyś przeczytam ją moim dzieciom ;)

bardzo lubie te serie księżek.Od poczętku czytania bardzo mi sie spodobala i jusz niemoge doczekac się siegnięcia po kolejne czięści tej księzki

• Z dzieciństwa
  • Fantastyka
  • Odłożone na później
  • 2017
  • Wiktoria

Dodaj cytat z książki Kraina Obi-Boków