komiksy
welesxxi

1. Piotr Nowacki, który do spółki z Bartoszem Sztyborem stworzył kolejny sentymentalny kawałek, sięgający czasów dzieciństwa. Tym razem rzecz tyczy się piaskownicy. Dla jednych zwykła kupa piasku, dla innych kultowa miejscówka towarzyska - czym jest dla autorów? 2. Dennis Wojda, który napisał i narysował komiks o dziewczynie. 3. Rafał Tomczak, który w swoim "Kąciku Otoczaka" po raz kolejny...

2. Dennis Wojda, który napisał i narysował komiks o dziewczynie.
3. Rafał Tomczak, który w swoim "Kąciku Otoczaka" po raz kolejny atakuje nieprzewidzianymi akcjami.
4. Rafał Trejnis oraz wyżej podpisany, którzy w ostatnim odcinku pierwszego sezonu serialu "Fotostory" nie zamykają większości wątków i zostawiają Czytelników bez absolutnie żadnych odpowiedzi na temat zagadek, które pojawiają się w komiksie. Albo: uskuteczniają zamknięte zakończenie i powodują, że Czytelnik zachodzi w głowę, zastanawiając się "gdzie tu można przypiąć kontynuację?"
(komiksy zagraniczne)
1. Nick Abadzis, który przedstawi krajobraz możliwości postrzegania medium komiksowego.
2. Jeff Lemire, eksploatowany ostatnio przez Vertigo jeździec bez konia.
3. Igor Baranko, w iście szpiegowsko - sensacyjnej fabule, pod wpływem której podniesie się Wam ciśnienie.
4. Alim Wielitow, kręcący kołem czasu.
5. Jose Carlos Fernandes, który jeszcze ma złudzenia.
6. Bira Dantas, opierający się na faktach w historii o zabiciu Galdina.
7. Askold Akiszyn w jednej ze swoich staroruskich bajek.
8. Jelena Woronowicz i Andrij Tkalenko, autorzy "Suki", tym razem w publikowanej już w "Ziniolu" serii "Psia dola" plus sam Andrij w krótkiej formie, diagnozującej melancholię.
9. Konstanty Komardin i kolejna z jego "Opowieści ludzi martwej ryby".10. Polina Pietruszina przerabiająca Daniela Charmsa.

W części publicystycznej będzie można poczytać o: twórczości Gartha Ennisa, najlepszych komiksach z serii Green Arrow, serii "Torpedo", kilku komiksach, które zostaną wydane na MFK, jak również jednym, który na tę imprezę nie zostanie wydany. W części z wywiadami zaprezentujemy Wam m.in. mięsistą rozmowę z Olafem Ciszakiem, konkretna wymianę zdań z Igorem Baranko, czy też wyczerpujący dialog z Brianem Bollandem i krótką rozmowę ze współtwórcą tego "Ziniola" - Jeffem Lemire.

źródło opisu: timof

źródło okładki: timof

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!