Czarny mercedes

Storytel Original
2018-10-31
2018-10-31
świat grozy mortka czarny mercedes Stortel Storytel Original

Okładka książki Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 2 Piotr Borowiec, Piotr Ferens, Krzysztof Haczyński, Karolina Kaczkowska, Tomasz Krzywik, Maciej Szymczak, Honza Vojtisek, Flora Woźnica, Zeter Zelke
Słowiańskie st... Piotr Borowiec, Pio...
Okładka książki Przestraszenia. Horror na faktach - S1E1 Agnieszka Haska, Jerzy Stachowicz
Przestraszenia... Agnieszka Haska, Je...
Okładka książki O duchach. Tom 2 Joseph Conrad, Fiodor Dostojewski, Edgar Allan Poe, Aleksander Puszkin
O duchach. Tom 2 Joseph Conrad, Fiod...

Całkiem fajny, lekko działający na wyobraźnię horror. Jednak trochę za bardzo uproszczony.

Rarytasik dla lubiących opowiadania z dreszczykiem. Najlepiej odsłuchać wieczorem w cichym i ciemnym mieszkaniu ;) Ciekawy pomysł, który sprawi, że zastanowicie się poważnie nim zainstalujecie kolejną aplikacje w telefonie :D. Długość wystarczająca by wciągnąć, nie znudzić, wywołać odrobinę gęsiej skórki i zaskoczyć zakończeniem :)

Bardzo dobre opowiadanie. Maleńki thiller, wywołujący strach. Wysłuchałam w formie audiobooka. Rzeczywiście pomysł na to opowiadanie był niezły, a wykorzystano w nim czarny mercedes (za czasów mojego dzieciństwa straszono czarną wołgą:) i jego mroczne powiązania. Moje pierwsze zetknięcie z twórczością M. Mortki, z pewnością wróży spotkanie w przyszłości.

• Audiobooki
  • Marcin Mortka

Dodaj cytat z książki Czarny mercedes