9789177619093
Joanna32

Ile jest wart człowiek? Tyle, co suma, jaką na czarnym rynku zapłacą za jego organy? A czy życie pacjentów jednego ze szpitali, w którym część personelu posuwa się do morderstw, by zyskiwać „towar”, jest cenniejsze, niż zdrowie chorej dziewczynki? Doktor Paweł Kasprzycki będzie musiał znaleźć odpowiedzi na te pytania. Stawką jest życie jego córeczki. Storytel Original przedstawia serial audio Magdaleny Wilk „Życie na sprzedaż”, w którym ożywają lęki pacjentów, a szpital staje się sceną dla makabrycznych wydarzeń.

źródło opisu: Ile jest wart człowiek? Tyle, co suma, jaką na c...(?)

źródło okładki: Storytel Original

Patrycja Żurek | 2018-06-13

Debiut Magdy Wilk jest bardzo udany. Autorka posiada styl, którego się nie zapomina, a jej opisy są perfekcyjnie. Kiedy słuchałam, wyobrażałam sobie, że jestem w środku akcji. Łatwo było się zatracić w historii, którą opowiedziała. Jej postaci nie są banalne i tuzinkowe, każda postać jest inna, posiada zalety i wady. Nie ma tutaj czerni i bieli, ale są odcienie każdego koloru. Nie wszystko jest takie, jakby się mogło wydawać, co dodaje książce pazura. Czytelnik nie wie, czego ma się spodziewać. Obiecuje sobie, że przesłucha odcinek, ale za chwilę sięga po kolejny, bo musi wiedzieć, co wydarzy się dalej. Fabuła jest doskonale przemyślana i składania do refleksji: ile faktycznie jest warte nasze życie? Polecam każdemu wielbicielowi dobrej, ciekawej prozy.

Blancheflor | 2018-06-14
Przeczytana: 27 maja 2018

Świetna, nieszablonowa historia, która wciąga już od pierwszych słów, czy też jak wolicie, dźwięków. ;)

Bardzo dobry debiut autorki, w którym naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek słabe punkty. Bohaterowie o naprawdę nieźle zarysowanych profilach psychologicznych, intryga, która sprawia, że włoski stają dęba, tragedia, której nikt nie chciałby przeżyć, a zarazem o której tak dobrze się czyta.

Najbardziej jednak autorka urzekła mnie soczystymi opisami, a także atmosferą, jaką udało jej się stworzyć i, którą mnie osobiście uzależniła od swojego lekkiego pióra.

Czekam na więcej! Oby jak najszybciej!

Unicorn | 2018-06-17

Wciągająca historia, fajni bohaterowie. Ekstra opisy, które wciągną cię w akcję i wyobrazisz sobie wszystko bardzo plastycznie, ponieważ autorka potrafi pisać bardzo dobrze.
Słuchanie tego audiobooka to sama przyjemność :)
Dobrze skrojeni bohaterowie, o których chcemy czytać dalej. Intryga trzyma w napięciu z odcinka na odcinek.
Można się wciągnąć...

Polecam gorąco :)

Asia Dzięciołowska | 2018-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2018

Świetnie napisany thriller medyczny, który trzyma w napięciu. Bohaterowie niebanalni, wzbudzają emocje. Każdy odcinek serialu kończy zgrabny cliffhanger, toteż istnieje ryzyko, że nie będziesz mógł/mogła się oderwać od słuchania. Polecam! :)

marysia2211 | 2018-06-13

Bardzo zgrabny, nietuzinkowy thriller medyczny. Takiej pozycji jeszcze na rynku nie było. Wyraziste postaci, wartka, wciągająca akcja, soczyste opisy. Magda Wilk zadebiutowała w wielkim stylu. Polecam!

maadziul | 2018-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2018