Luck of the Devil

Okładka książki Luck of the Devil Meghan March
Okładka książki Luck of the Devil
Meghan March Wydawnictwo: Meghan March LLC Cykl: The Forge Trilogy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Forge Trilogy (tom 2)
Luck of the Devil
Meghan March LLC
2019-02-12
2019-02-12
9781943796281

Dobrze się bawiłam i udało się wreszcie odpocząć od tego wszystkiego. ✨ Drugi tom na szczęście trzyma poziom.

Świetna, polecam

Świetna, polecam

Kolejna część Forge'a jeszcze ciekawsza. Pochłonęłam książkę w jeden wieczór, czytając z wypiekami na twarzy. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych autorek!

Moim zdaniem ta część słabsza od pierwszej, ale sięgam po 3 😉

Moim zdaniem ta część słabsza od pierwszej, ale sięgam po 3 😉

Dobra na jeden raz..

Dobra na jeden raz..

Przeczytałam w ekspresowym tempie. Dociera do naszego bohatera, że to już nie chodzi o korzyści dla siebie, a jego serce topnieje dla niej. Ona mimo iż chce rozwodu to dociera do niej, że to kłamstwo, zaczyna coś czuć do niego.

Po trzech latach zdecydowałam się powrócić do historii Forge'a i Indii - pierwszy tom mnie zaskoczył, a ten podtrzymał wrażenie: to wciąż jest lepsze niż "Król bez skrupułów", serio. Dopełnię sobie jeszcze tę trylogię i zamknę ten rozdział, ale - mam nadzieję - zadowolona.

A jednak w i tak już pokręconej historii napisanej przez March sprawy mogą skomplikować się jeszcze bardziej. Zakończenie jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem i nie mogę doczekać się kolejnej, ostatniej już części, która dzisiejszego wieczoru wpadnie w moje ręce. Czy miłość może aż tak bardzo zmienić czyjeś życie? Czy aż tak może przewartościować priorytety? Okazuje się, że może a Forge jest tego najlepszym przykładem. Ciekawe jak rozwiąże się sprawa z Fiodorowem i kto stoi za wszystkimi nieszczęściami, które spotykają Indy. Mam swoje przypuszczenia, jednak nie będę wyprzedzać faktów. Szczerze polecam...

Dalsza część historii Jericho i Indię. On chciał ją i dostał. Książka niesamowicie wciąga. Nie jest duża objętościowo, więc szybko się czyta.

Dobra ta część jest znacznie lepsza od poprzedniej. Wkręciłam się w historię Jericho i Indii, mega polubiłam ich i relacje jakie między nimi zachodzą. A do tego ten plot twist na końcu. Oczywiście musiało się coś takiego wydarzyć, ale akurat tego się nie spodziewałam. Już nie mogę się doczekać kolejnej części i dowiedzenia się o co tak właściwie tutaj chodzi.