Przytul mnie

Wydawnictwo: StudioEMKA
literatura piękna
virginia1982

„Przytul mnie” jest książką opartą na prawdziwej historii australijskiego mówcy motywacyjnego, Nicka Vujicica, który urodził się kaleki, bez rąk i nóg. „Szczęśliwe życie to twój wybór. Wiele osób uważa że nie jest mi dane żyć normalnie, ponieważ nie mam nóg i rąk. Mogę w to uwierzyć i przestać się starać. Mogę zostać w domu i czekać aż inni się mną zajmą. Jednak, zamiast tego, wybrałem wiarę...

„Szczęśliwe życie to twój wybór. Wiele osób uważa że nie jest mi dane żyć normalnie, ponieważ nie mam nóg i rąk. Mogę w to uwierzyć i przestać się starać. Mogę zostać w domu i czekać aż inni się mną zajmą. Jednak, zamiast tego, wybrałem wiarę w to, że będę robić co zechcę, zawsze na moich warunkach. Wybrałem szczęście. I dlatego jestem zawsze szczęśliwy, nieustannie wdzięczny.”

Nick mógłby czuć złość, ponieważ nie ma rąk ani nóg, ale woli dziękować za swoją „kurzą stópkę”. Na drodze życia wszyscy napotkamy trudności, ale jeśli się nie poddamy, jeśli będziemy próbowali działać, spróbujemy zmienić perspektywę, wszystko będzie możliwe!

Możesz mieć wątpliwości: Bez rąk? Jak w takim razie kogoś przytulić? Jeśli Nick to potrafi, to Ty również!

„Przytul mnie” jest opowieścią o tym jak wielkie znaczenie w naszym życiu ma miłość. Nieważne czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, naucz się szanować i doceniać każdy dzień. I co najważniejsze, niech twoje życie będzie wypełnione wdzięcznością.

Kochaj bliźniego jak siebie samego i obdarzaj innych, będących w potrzebie, mocnym, ciepłym uściskiem!

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: https://www.empik.com/przytul-mnie-dreamergo-ding,...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!