Pan Babington i jego niezwykła klasa

Tłumaczenie: Filip Makowiecki
Wydawnictwo: Wilga
Inegrette

Uwaga, Pan Babington nadjeżdża! A wraz z nim mnóstwo śmiechu, zabawy, historii z dreszczykiem i niczym nieograniczonej wyobraźni! „Pan Babington jest nadzwyczajnym nauczycielem, a to jest nadzwyczajna książka”.       Sunday Telegraph Pan Babington na pewno nie jest zwykłym nauczycielem. Gdy trafia do klasy 12B zmienia się wszystko – lekcje przestają być nudne, dzieci odkrywają lub rozwijają...

Sunday Telegraph

Pan Babington na pewno nie jest zwykłym nauczycielem. Gdy trafia do klasy 12B zmienia się wszystko – lekcje przestają być nudne, dzieci odkrywają lub rozwijają swoje talenty, zaczynają dziać się cuda… A najbardziej niezwykłe w nim jest to, że zupełnie nie chce być postrzegany jako niezwykły…

źródło opisu: Materiały wydawcy

Joanna | 2018-10-14
Olimpia | 2018-10-13
nitola | 2018-10-12

Patronaty tygodnia

Październik to miesiąc nagród literackich, Targów Książki w Krakowie i gorących patronatów serwisu lubimyczytac.pl. Jeśli już przeczytaliście wszystkie wrześniowe premiery, albo lubicie, gdy stosik wstydu zagraża Waszemu życiu lub zdrowiu, to koniecznie zerknijcie na nasze propozycje.