Do boju! Pan Babington i jego niezwykła klasa

Tim Harris Wydawnictwo: Wilga Cykl: Pan Babington i jego niezwykła klasa (tom 2) literatura młodzieżowa
Mr Bambuckle's Remarkables. Fight Back
Filip Makowiecki
Wilga
Szkoła pan Babington
Mr Bambuckle's Remarkables. Fight Back
Pan Babington i jego niezwykła klasa (tom 2)
literatura młodzieżowa
Filip Makowiecki
Szkoła pan Babington

Kontynuacja zabawnych przygód niezwykłego nauczyciela i jego klasy. Podobnie jak pierwsza część, ta książka bawi, zaskakuje i rozwija wyobraźnię. Z pewnością każde dziecko chciałoby mieć w swojej szkole takiego nauczyciela jak Pan Babbington. Wraz z synem czekamy na kolejną część!

Dobra bajka dla dziecka, który boi się pójścia do szkoły po raz pierwszy.

Nie preferuję jednak sposobu nauczania stosowanego przez pana Babingtona, nauczyciel powinien mieć charyzmę, trzymać dyscyplinę, nie jednak taką, którą chciała zaprowadzić pani Frost. Nauczyciela powinno się lubić to fakt, albo chociaż szanować. Gdy jednak uczniowie mogą na lekcji robić wszystko, co...

• 2020
  • BIBLIOTEKA