Zranione uczucia

Cykl: Prosty układ (tom 2)
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
hypesyll

Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra! Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Na dodatek inny mężczyzna – Igor – nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak...

Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra!

Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Na dodatek inny mężczyzna – Igor – nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.

Jak się zakończy ognisty romans Łucji i Dymitra i czy jest im pisane bajkowe i żyli długo i szczęśliwie?

źródło opisu: https://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: https://www.gwfoksal.pl/

FutureHunter | 2019-09-16
Przeczytana: 03 września 2019

Po tę książkę sięgnęłam z czystej ciekawości jak dalej potoczą się losy Łucji i Dymitra. Jednak nie oczekiwałam po niej zbyt wiele ze względu na to, jak wyglądała pierwsza część i jak ogromne rozczarowanie przeżyłam wtedy.
Muszę przyznać, że w drugiej części jest trochę lepiej i nie czułam już tak dużego niesmaku jak przy pierwszej części. Być może wiąże się to z tym, że wiedziałam już mniej więcej czego mogę się spodziewać po tej książce. Również byłam już zaznajomiona ze stylem autorki i tym jak przedstawia sytuację.
Tutaj pojawia się też więcej uczuć, trochę więcej emocji i nie tylko sam związek oparty na łóżkowym układzie.
Z całą pewnością, jeśli ktoś lubi takie klimaty książek może po nią sięgnąć. Dodatkowo, jeżeli ktoś czekał na dalszy rozwój wypadków pomiędzy głównymi bohaterami i momentu, w którym w grę zaczynają wchodzić uczucia to jak najbardziej jest to książka dla niego. Ja nie do końca utożsamiam się z tymi dwoma tomami książek i jednak nie jest to typ, do którego...

martabbc | 2019-09-14
Przeczytana: 14 września 2019

Mamy tutaj do czynienia z kontynuacją książki "Prosty układ" - pierwsza część (z tego co czytałam w necie) mocno podzieliła czytelników. Jedni krytykowali, inni chwalili. Przed przeczytaniem "Zranionych uczuć" warto sięgnąć po poprzednią, bo ta część to po prostu kontynuacja. Obie części są spójne, jednak w drugiej mamy do czynienia z większym skupieniem się na Łucji i Dymitrze, czyli na głównych bohaterach książki. Dopiero w tej części między nimi iskrzy!
Polecam!
I zapraszam na portal: www.czytampierwszy.pl

WolneLitery | 2019-09-11
Przeczytana: 11 września 2019

Pierwsza część książki zdecydowanie mnie nie porwała i nie przekonała do siebie. Po tą postanowiłam jednak sięgnąć zachęcona pozytywnymi recenzjami i muszę przyznać szczerze, że jest o wiele lepiej! Jest to kontynuacja przygód i zawiłej relacji Łucji i Dymitra. W ich dziwnym i zagmatwanym związku zaczyna pojawiać się.. uczucie! Robi się poważniej, mocniej, a ksiązka napisana jest o wiele lepszym językiem. Jest to lekka i niewymagająca lektura. Jeśli lubicie lekkie romanse i erotyki, to na pewno przypadnie Wam ona do gustu.

www.czytampierwszy.pl

Książki_takie_jak_my | 2019-09-07
Przeczytana: 07 września 2019

„Prosty układ” i „Zranione uczucia” to debiutancka seria od K. A. Figaro. Pisarka uraczyła nas cyklem, który opiewa w gorące klimaty i zmysłowe uniesienia. Dosłownie, gdyż tematyka powieści skupia się na podbojach seksualnych.

Postaram się Wam po krótce opowiedzieć o fabule, która nie jest zbyt rozbudowana. Są to powieści na jeden wieczór, przy których można miło spędzić czas, po przeczytaniu odłożyć i zapomnieć co się tam działo. Nie jest to wygórowana literatura, która wymaga skupienia podczas lektury.
Główną bohaterką powieści jest Łucja, kobieta u kresu studiów, czekająca na rozpoczęcie życia na własny rachunek.
Dymitr jest typowym przystojniakiem, jakiego znamy z romansów. Bad boy bez szacunku do dziewczyn, które naiwnie się za nim uganiają.

Bohaterowie spotykają się przypadkiem, ich relacja nie wróży niczego. Jednak kolejne spotkanie, podczas którego mężczyzna ratuje ją przed gwałtem sprawia, że dziewczyna zaczyna pałać do niego sympatią. Jednak każde z nich pragnie czegoś...

Inthefuturelondon | 2019-09-04
Przeczytana: wrzesień 2019

Pięć miesięcy temu pisałam Wam o moich wrażeniach po lekturze pierwszej części. Recenzja nie była zbyt pochlebna, a ja czułam się bardzo rozczarowana. Kiedy pojawiła się propozycja zrecenzowania drugiego tomu, zwlekałam. Stwierdziłam na początku, że nie chcę tracić czasu na kolejnego gniota. Jednak coś mi podpowiedziało, żebym dała drugą szansę tym bohaterom. Czy dobrze zrobiłam? Za chwilę się tego dowiecie.

Łucja, czyli główna bohaterka powieści, kompletnie mnie zaskoczyła. Dotychczas znałam ją jako słabą kobietę, która oddaje się nowo poznanemu facetowi ot tak. Tutaj jednak była jakby obudzona z długiego snu i zaimponowała mi swoją siłą. Dzielnie stawiała się Dymitrowi, choć w pewnym momencie poniosła sromotną klęskę. Nie będę jednak znów na nią najeżdżać, ponieważ zrobiła na mnie tym razem bardzo dobre wrażenie i o dziwo, całkiem ją polubiłam.

Inna rzecz ma się z Dymitrem, którego jak nie cierpiałam, tak nie cierpię dalej. Rozumiem doskonale, że może mieć on jakieś problemy ze...

Kamila | 2019-09-04
Przeczytana: 03 września 2019

Bardzo spodobała mi się pierwsza część "Prosty układ" i niecierpliwie czekałam na ciąg dalczy. Według mnie kolejna część jest znacznie lepsza od poprzedniej. Jest to kontynuacja historii Łucji i Dymitra, w której i ich już i tak bardzo skomplikowanej trudnej relacji miesza się dodatkowo brat Dymitra - Igor. Łucja jest dziewczyną, krórej nie wystarczy już tylko układ, a pojawiają się uczucia, których potrzebuje. Zasady więc zostały złamane, więc i układ zostaje przerwany. Zakończenie książki bardzo mi się podobało i było jeszcze bardziej intrygujące niż poprzednio. Czekam dalej na kontynuację.
www.czytampierwszy.pl

kamyk97 | 2019-08-30

Cała recenzja pod linkiem: https://czytamjakchce.blogspot.com/2019/08/46-nie-do-konca-prosty-ukad-w-ksiazce.html

Układ miał być prosty, niezobowiązujący seks i brak uczuć. Wszystko się zmienia gdy Łucja zakochuje się w Dymitrze, a on zaczyna widzieć zmiany, które w nim zachodzą. Dotąd wyzuty z uczuć nagle zaczyna bać się i być zazdrosnym o Łucję. Psuje to jego stanowczość, która każe mu traktować kobiety jedynie przedmiotowo. Mimo wszystko Dymitr, nie poddaje się, odtrąca wszystkie uczucia, które w nim są aby zachować pozory swojego dawnego życia.

Po książce nie spodziewałam się niczego więcej. Prosta fabuła, którą można by opowiedzieć w dwóch zdaniach. Żadnych intryg, jedynie elementy knucia, które nie są wcale rozbudowane. Mimo wszystko z jakiegoś powodu sięgnęłam po drugi tom, czyli w książce jest jakaś wewnętrzna siła, która przyciąga Czytelnika.

Książka odebrana za punkty w portalu Czytampierwszy

zaczytanaa | 2019-08-26
Przeczytana: sierpień 2019

Druga cześć lepsza od 1. Skończyła się jak się skończyła co pobudza wyobraźnie i nie mogę się doczekać 3 części bo jestem ciekawa w którą stronę autorka pójdzie. Ogólnie to Dymitr mnie nieźle wkurzał praktycznie przez całą książkę ale pod koniec mimo że nie było dopowiedziane zaczynam go trochę rozumieć dlaczego postępuje jak postępuje i w sumie nie ma co się dziwić. Łucji było mi tylko szkoda bo ona to ma wiecznie pod górkę nie ma w otoczeniu normalnych osób a ten cały Igor..to już w ogóle szkoda gadać co za typ w sumie to się zastanawiam o co gościowi na prawdę chodzi ale pewnie w 3 się wyjaśni. Mam nadzieję na 3 część jeszcze w tym roku.

Em_ilka | 2019-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2019

„Zranione uczucia” to druga część z serii Prosty układ. Kontynuacja historii Łucji i Dymitra, gdzie w ich trudnej relacji dodatkowo miesza jego brat Igor. Dziewczynie nie wystarczy już tylko układ, pojawiają się uczucia, których Łucja nie ukrywa. Zasady zostaną złamane i układ musi zostać przerwany.

Według mnie kolejna część jest znacznie lepsza od pierwszej. Jest trochę elementów, które nadal kuleją, ale tym razem czytałam z większą przyjemnością. Mam nadzieję, że taka tendencja zostanie zachowana. Czekam na trzeci tom, gdyż zakończenie było jeszcze bardziej intrygujące niż poprzednio.

Przeczytana: 09 sierpnia 2019

Łucja - młoda dziewczyna wchodzi w bardzo dziwny układ z Dymitrem. Seks bez żadnych zobowiązań, a tym bardziej bez uczuć i miłości. Mimo iż dziewczyna zgodziła się na warunki to nie może się oszukiwać, iż z każdym kolejnym dniem coraz mocniej zakochuje się w tym mężczyźnie. Rozdarte serce pomaga uleczyć jej przyjaciel, który jest także bratem głównego bohatera. Chłopak jest bardzo zakochany w Łucji, można powiedzieć że zakochał się od pierwszego wejrzenia lecz bez wzajemności. Z tego powodu bardzo miesza między parą głównych bohaterów. Dymitr nie chce uczuć Łucji. Nie kocha jej przynajmniej tak mi się wydaje. Lecz mimo to nie może przestać o niej myśleć. Nie raz był dla niej okropny i traktował ją bardzo źle to zawsze o niej myślał i wracał. Jak myślicie czy między tą dwójką zagości prawdziwa i szczera miłość