Zranione uczucia

Okładka książki Zranione uczucia K.A. Figaro
Okładka książki Zranione uczucia
K.A. Figaro Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal Cykl: Rozchwiani (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rozchwiani (tom 2)
Grupa Wydawnicza Foksal
2019-08-14
2019-08-14
zasady erotyzm namiętność urok uczucia seks pomoc układ propozycja dziecko miłość

Uwielbiam powieści Figaro. Polecam z całego serca.

Uwielbiam powieści Figaro. Polecam z całego serca.

Fantastyczna.

Fantastyczna.

Poprzednia część w ogóle mi nie podeszła, z tą było trochę lepiej. Ale dalej coś mi tutaj nie pasuje, nie do końca mi się podoba :P No a końcówka mnie zaskoczyła :P

Zakończenie książki bardzo mnie zawiodło..

Zakończenie książki bardzo mnie zawiodło..

"Zranione uczucia" to druga część losów Łucji i Dymitra. Jak sam tytuł wskazuję, w łączący bohaterów układ wchodzą uczucia i to wszystko diametralnie zmienia.
Mimo że Łucje i Dymitra bardzo do siebie ciągnie i nie są sobie obojętni, to jednak wciąż się rozmijają, kłócą i nie potrafią o sobie zapomnieć. Niewiele się zmienia, kiedy Łucja w końcu dowiaduje się, skąd biorą się jej dolegliwości...
Książkę czyta się bardzo szybko. Fabuła wciąga, a ja już zabieram się za następna część...

Pierwszy tom a i owszem - podobał mi się, ale drugi - to już jest rewelacja! Uwielbiam to, że tu nic nie jest według wszystkim nam znanego schematu. On nie jest zbirem o gołębim sercu, tylko osobą bardzo zaburzoną, bardzo niewzbudzającą sympatii, niejednoznaczną. Wcale mu tak bardzo nie kibicujemy. Łucja nadal się miota, ale w tym miotaniu się przypomina wiele kobiet źle lokujących uczucia, pogubionych, rozczarowanych. Łucji za to ja kibicuję mocno. Ten trzeci też skrywa tajemnice i wcale nie musi się okazać tym lepszym. Autorka świetnie odsłania karty, ale idealnie to nam dawkuje. Zakończenie świetne, aż skoda że tom trzeci jeszcze nie na półce i muszę chwilę poczekać, żeby do tej bajki powrócić!

Trochę lepsza niż pierwsza część ale szału nie ma. Niby jest jakaś tajemnica jeśli chodzi o głównego bohatera ale autorka przez dwie książki niewiele nam zdradza. Często mam odczucie , że zadania są tworzone na zasadzie masło maślane. Szkoda bo pomysł na fabułę jest naprawdę fajny.

Tylko można powiedzieć tyle, cytując autorkę "... książka tak mnie wciągnęła, że nie chciałam się od niej oderwać." Ciąg dalszy Łucji i otaczających ją przystojniaków robi się coraz ciekawszy. Ten tom skończył się zagadkowo, więc trzeba sięgać po kolejny.

Uwielbiam Dymitra. Polecam.

Uwielbiam Dymitra. Polecam.

Wciągająca książka, czytam dalsze części . Muszę przyznać ,że denerwuje mnie uzależnienie Łucji od Dymitra i jestem ciekawa co będzie dalej.

• Romans