Śladami Klossa po Wrocławiu

Okładka książki Śladami Klossa po Wrocławiu Bogdan Bernacki
Okładka książki Śladami Klossa po Wrocławiu
Bogdan Bernacki Wydawnictwo: Via Wrocław - Małgorzata Urlich-Kornacka turystyka, mapy, atlasy
56 str. 56 min.
turystyka, mapy, atlasy
Via Wrocław - Małgorzata Urlich-Kornacka
2018-01-01
2018-01-01
56 min.

Okładka książki Stawka większa niż życie. Dossier Bogdan Bernacki, Jarosław Grzechowiak, Tomasz Musiał, Ireneusz Siwek, Wawrzyniec Smoleń, Paweł Szczutowski, Jacek Szura, Joanna Szyborska-Kaszycka, Grzegorz Wdowiak, Piotr Żmudzki
Stawka większa... Bogdan Bernacki, Ja...

Ciekawa, krótka książka. Brawa dla autora za wiedzę i ciekawostki

Ciekawa, krótka książka. Brawa dla autora za wiedzę i ciekawostki

Siódemka, bo mieszkam we Wrocławiu i lubię oglądać serial z Klossem, a autor włożył pracę, aby pokazać, gdzie były kręcone "wrocławskie" odcinki "Stawki".

• Przewodniki i podróże
  • Wratislaviana