Three Dirty Harts

Okładka książki Three Dirty Harts Cara Dee
Okładka książki Three Dirty Harts
Cara Dee Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2018-04-21
2018-04-21
MFM

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

Belle wraca na wakacje do domu. Przerwę wakacyjną ma zamiar spędzić razem ze swoim ukochanym ojczymem Andrew'em oraz jego bratem Jacem. Jednak relacja jaka zawsze ich łączyła zmieniła się. Belle dorosła, stała się młodą kobietą, ma swoje żądze a na jej głównym radarze jest jej seksowny Ojczym oraz Wujek.

Andrew i Jace nie są ślepi i obojętni na zmiany jakie zaszły w dynamice i chemii między nimi a ich małą Belle.

Czy ulegną pokusie?

Zawsze mam niemały problem po przeczytaniu tego typu historii - a nie oszukujmy się, to takie porno tabu. Do tego w trójkącie.

Trochę tego typu historii już przerobiłam i dzielą się one dla mnie na totalne dno albo takie, które spełniają swoją rolę - są gorące i wywołujące rumieńce z różnych powodów. A historia Andrewa, Jace'a i Belle była raczej z tych całkiem dobrych.

Historie o tematyce kontrowersyjnego erotyku taboo są problematyczne, przynajmniej dla mnie. Jest to zazwyczaj historia krótka, mocno naładowana erotyzmem, z niekonwencjonalnymi powiązaniami między bohaterami.... więc z jednej stronie skupiam się na tym, że ma to być gorąca, szybka rozrywka, a z drugiej zastanawiam się na ile połączenia między bohaterami są akceptowalne... jednak zazwyczaj z powodu tego, że to jednak książka, fikcja, czytam to z jakiegoś określonego powodu... to po prostu zazwyczaj akceptuję te powiązania i skupiam się na reszcie.

W każdym razie, między tą trójką iskrzyło.. od początku do końca. Było to gorące, i jak na tego typu historię to jest to naprawdę znośne. Jeśli ktoś lubuje się w tego typu historiach to z pewnością się spodoba :)

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

Andrew i Jace nie są ślepi i...

• Erotyka/Romans
  • M: MFM