One-Punch Man tom 11 - Wielki Insekto-potwór

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: One-Punch Man (tom 11)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
ONE-PUNCH MAN
komiksy
maneki_neko

W mieście S. pojawia się legendarny, wyjątkowo niebezpieczny, wielki insekto-potwór - szefo wij! Do walki z nim staje Metalowy Kij. Jednak siła przeciwnika okazuje się zbyt wielka! Niespodziewanie do akcji wkracza również polujący na superbohaterów Garou! Co z tego wyniknie? Jak potoczą się losy uczestników rozgrywanego w międzyczasie turnieju sztuk walki, w którym udział bierze między innymi...

Co z tego wyniknie? Jak potoczą się losy uczestników rozgrywanego w międzyczasie turnieju sztuk walki, w którym udział bierze między innymi Saitama?

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Paulina | 2018-10-11
Przeczytana: 09 października 2018

Sięgając po kolejny tomik One-Punch Man, pierwsze na co zwróciłam uwagę, to na ilość historii pobocznych… tym razem (na całe szczęście) była tylko jedna. Od razu poprawiło to moje nastawienie do lektury, bo ostatnio wytrąciło mnie to z równowagi. Nie chciałam czytać kolejnych niepotrzebnych zapychaczy, liczyłam na coś ambitniejszego niż śmieszkowe historyjki. W końcu, jakby nie patrzeć jesteśmy w środku akcji, która niekoniecznie może zakończyć się dobrze dla superbohaterów. Taki Metalowy Kij ma twardy orzech do zgryzienia, a pomoc do walki nie nadchodzi… Jak myślicie, jak potoczyła się jego walka?

Siła legendarnego insekto-potwora przytłacza Metalowego Kija… ten jednak nie zamierza się poddać i z zaangażowaniem próbuje pokonać potwora. Tymczasem w walce przeszkadza mu Garou, który również chce pokonać Metalowego Kija!
Nie tylko w mieście S. panuje chaos… inne miasta również są zagrożone. W każdym mieście pojawiają się nowe potwory, które dotąd żyły w ukryciu. Poss nie radzi sobie...

Magia Mangi | 2018-09-24
Na półkach: Mangoteka, Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2018

Opinia dotyczy tomów #10-12
"Jako, że przymierzam się do oglądania nowego sezonu Boku no Hero Academia to postanowiłam odrobinę wczuć się w superbohaterski klimat i nadgonić czytanie One-Punch Mana (Moje tomy BnHA zostały w Krakowie XD). Od 8. tomu mamy do czynienia z akcją, która wybiega poza anime o przygodach Łysolka, a że również nazbierało się mi aż 3 kolejne tomy to spędziłam wczoraj bardzo przyjemnie popołudnie. (...)"

Całość mini recenzji można przeczytać na blogu --> https://manga-no-tsuki.blogspot.com/2018/09/potwory-na-gigancie-i-turniej-sztuk.html

Hasiva | 2018-12-09
damndamndamn | 2018-12-05