Objawienia Maryjne. Historia. Orędzia. Tajemnice

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
rustlingpines

Ta ilustrowana księga objawień maryjnych wprowadza nas w świat niezwykłych spotkań z Matką Bożą, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku wieków, aż po czasy współczesne. Znane i mniej znane objawienia ujawniają orędzia i tajemnice dotyczące Kościoła, poszczególnych narodów i świata. Dlaczego Maryja przychodzi na ziemię? Aby nas ratować! Objawiając się w Kibeho, powiedziała do nas: „Mówię do was, ale nie słuchacie. Chcę was podźwignąć, a wciąż nie chcecie wstać. Wołam was, a udajecie głuchych. Kiedy zaczniecie czynić to, o co was proszę? Jesteście obojętni na wszystkie Moje wezwania. Kiedy zaczniecie interesować się tym, co pragnę wam powiedzieć Daję wam wiele znaków, a ciągle nie wierzycie. Jak długo jeszcze będziecie głusi na Moje wezwania”. Lektura tej książki to nie tylko zapoznanie się z wydarzeniami, jakie miały miejsce w mniej lub bardziej odległej historii. To osobiste spotkanie z Matką Bożą, która mówi do każdego z nas.

Dzięki tej książce mamy szansę uczestnictwa w rekolekcjach, które głosi sama Matka Boża. Objawienia Maryjne nie są jednorazowym cudem. To fenomen, który trwa, pogłębia, utwierdza w wierze i prowadzi do zbawienia każdego z nas.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rafael

źródło okładki: Dom Wydawniczy Rafael

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!