Dziwne miejsca

Wydawnictwo: Mag

Zbadaj wszechświat Gasnących Słońc : Przemierz dziwne przestrzenie Panatateuch, planety sterraformowanej według okultystycznych praw. Odnajdź tajemny Utracony świat, skrywajacy potężny, poszukiwany przez wszystkich artefakt. Odszukaj ukrytą na Kurdze barbarzyńską twierdzę. Wyląduj na Bannockburn, by powstrzymać inwazję symbiontów. Przeszukaj nawiedzoną kaplicę nad Manitou i posiądź zgromadzoną w niej wiedzę. zrób zakupy na elektrycznym Targu Istakhr, gdzie wszystko jest na sprzedaż. Albo udaj się na Bazar podróżujące przez kosmiczną przestrzeń targowisko. Weź udział w opowieści o poszukiwaniu niezwykle cennego ładunku.

kruck | 2013-05-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, S-F, RPG