Jak poznać prawdziwą miłość

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
LubimyCzytać

Luke i Tracy, dwoje licealistów, on z najstarszej klasy, ona z pierwszej, czują do siebie coś więcej, niż kiedykolwiek przedtem zdarzało im się czuć. Im więcej czasu spędzają razem, tym głębsze jest ich uczucie i tym bardziej wzajemnie się pragną. Czy to uczucie przetrwa? Czy jest to prawdziwa miłość? Jak mają to rozpoznać? Czy znasz takich uczniów jak Luke i Tracy, którzy zastanawiają się,...

Czy znasz takich uczniów jak Luke i Tracy, którzy zastanawiają się, czy to co czują do drugiej osoby jest prawdziwą miłością? Czy wiesz, co możesz im doradzić? Czy wiesz, jak im pomóc? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej broszurze z serii PIERWSZA POMOC. Autorzy dają praktyczne wskazówki, jak rozpoznać prawdziwą miłość w sposób, w jaki widzi ją Bóg, jej stwórca. Dowiesz się także, jak stać się doradcą dla kogoś, kto właśnie szuka odpowiedzi na pytania dotyczące miłości.

A jeśli właśnie sam zastanawiasz się, czy to, co czujesz, jest prawdziwe, z tej broszury dowiesz się, jak rozpoznać prawdziwą miłość i odkryjesz, jak bardzo Bóg się troszczy o ciebie i twoje miłosne życie.

SERIA PIERWSZA POMOC

W naszym życiu często dochodzi do trudnych sytuacji, w których czujemy się bezradni i osamotnieni. Nie potrafimy sobie z nimi poradzić i rozpaczliwie potrzebujemy pomocy w przetrwaniu tego, co nas spotkało.

Taką PIERWSZĄ POMOC oferują nasze broszury napisane wspólnie przez Josha McDowella i Eda Stewarta. Są one skierowane zarówno do osób, które przechodzą przez trudne chwile, jak i do ich przyjaciół, którzy pragną im pomóc. Przywołując poruszające historie różnych osób, autorzy krok po kroku pokazują jak przejść przez ciężkie doświadczenia i proponują praktyczne metody pomocy.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!