Towarzysze Jehudy. Sprzysiężeni

Wydawnictwo: Ventigo Media
LubimyCzytać

Powieść historyczno-przygodowa opowiadająca historię szlachcica o pseudonimie Morgan, który przewodzi tajnemu stowarzyszeniu Towarzyszy Jehudy. Ich celem jest restauracja monarchii Burbonów we Francji i obalenie rządu Napoleona Bonapartego. Porucznik Roland Ludwig de Montrevela zostaje delegowany z misją rozpoznania i zniszczenia wrogiego Napoleonowi stowarzyszenia. W tle przewrót historyczny we Francji. Fantastyczny wątek miłosny Morgana i Amelii, siostry Rolanda.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!