Emerytka w Australii

Wydawnictwo: Maria Wójtowicz
LubimyCzytać

Wojciech Młynarski Kręci mnie ten świat po horyzontu kres, Korci mnie co jest za zakrętem. Książka jest opisem podróży po Australii. Wizyta w Australii była częścią samodzielnej podróży dookoła świata, pierwszej podróży podjętej przez autorkę po przejściu na emeryturę. Dookoła świata, bo z wykorzystaniem biletu RTW czyli Round the World, jakkolwiek nie było zamierzeniem autorki zwiedzenie całego świata. Głównymi punktami programu były Wyspy Galapagos, Nowa Zelandia i Australia. Cała podróż trwała trzy i pół miesiąca. Niniejsza książka jest relacją z części wyprawy trwającej czterdzieści pięć dni podróży po Australii. Zobacz też: http://emerytkawpodrozy.blogspot.com/

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!