Autyzm, chaotyczny taniec umysłu. Pamiętnik babci Kubusia

Wydawnictwo: CYCERO. PL
autyzm, dziecko, pamiętnik

Napisałam książkę celem zabezpieczenia Kubusia w środki na Jego leczenie. Słabnę sama coraz bardziej.Za czas jakiś i mnie może zabraknąć..Co wtedy?? Skąd dzieci będą czerpały finanse na terapie, leki, porady specjalistów?? Pytanie, które nie pozwalało żyć spokojnie …żyć jeszcze… tu i teraz…Pozostawiam po sobie jakiś ślad . Wierzę, że za czas jakiś Kubuś odczyta ten przekaz. Wierzę, że zrozumie jak bardzo jego kocham. WTEDY- TERAZ- ZAWSZE!!!

Aniołku..jeszcze jesteś malutki, wielu spraw nie pojmujesz. Budujemy bezpieczną kładkę, aby Twoje przejścia z krainy autyzmu do naszego świata nie bolały Ciebie i nas . Damy radę Motylku . MUSIMY !!!

***
MOJA KSIĄŻKA… O KUBUSIU I DLA NIEGO .Nie, to nie jest dzieło .To prosty przekaz emocji jak trwać ,konfrontując życie u boku dziecka z zaburzeniem. Skromny druk . Może tylko treść zaciekawi czytelnika. Treść, to spisanie myśli w formie pamiętnika. To KRZYK o tolerancję wobec INNOŚCI !!!

źródło opisu: http://pokochajciekubusia.pl/?page_id=5009

źródło okładki: http://pokochajciekubusia.pl/?page_id=5009

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!