8373195033
Bartłomiej

Kolejna książka z tej serii prezentuje Czytelnikom ponad 100 najciekawszych zabytków z terenu całej Polski.Znalazły się tu opisy potężnych zamków, a także pięknych pałaców, wspaniałych katedr, kościołów i klasztorów. Nie zabrakło też interesujących i jedynych w swoim rodzaju zabytków techniki jak ciechocińskie tężnie, młyn papierniczy w Dusznikach Zdroju czy Kanał Elbląsko-Ostródzki, który jest jedynym zabytkiem hydrotechnicznym tego rodzaju na świecie.

źródło opisu: https://muza.com.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie