Bari, wymarzony piesek

Okładka książki Bari, wymarzony piesek Holly Webb
Okładka książki Bari, wymarzony piesek
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Seaside Puppy
Zielona Sowa
2017-11-10
2017-11-10
Patryk Dobrowolski
Bari zaopiekuj się mną przyjaźń piesek

Dla mnie książka 6

Dla mnie książka 6

Jest to zdecydowanie moja ulubiona książka z tej serii. Znajduje się ona u mnie na 1. miejscu i myślę, że prędko z niego nie zejdzie. Polecam!!!

Szczeniak plus banda maturzystów na wakacjach to bardzo złe połączenie: zwierzak się męczy, młodzież hałasuje i szkodzi nie tylko stworzeniu, które z nimi przyjechało. Na szczęście tuż obok jest ktoś, kto ma otwarte serduszko dla malucha o którym zapomina jego właścicielka. Polecam.

Laura spędza wakacje w domku letniskowym nad morzem, w ośrodku, gdzie pracuje jej mama. Do pełni szczęścia brakuje jej szczeniaka, z którym mogłaby chodzić na spacery po plaży. Pewnego dnia do ośrodka przyjeżdża grupa przyjaciół z przepięknym spanielem Barim. Laura zauważa jednak, że piesek jest samotny i nieszczęśliwy . Postanawia się nim zaopiekować i wspólnie fantastycznie spędzają czas. Zostają nierozłącznymi przyjaciółmi. Nieubłaganie zbliża się jednak koniec wakacji... Co się wydarzy, kiedy nadejdzie dzień, kiedy Laura i Bari będą musieli się rozstać?

Kolejna część serii "Zaopiekuj się mną" napisana przez Holly Webb, opowiada znowu o małym piesku. "Bari, wymarzony piesek", to właśnie główny bohater tej opowieści. O wcześniejszych wydaniach tych książek pisałam choćby TUTAJ. Cała seria opowiada o różnych zwierzętach, ale jakoś tak wyszło, że w większości bohaterami są psy. Tym razem Bari, przepiękny spaniel, zaprzyjaźnia się z dziewczynką o imieniu Laura. Ta właśnie pojechała z rodzicami na wakacje, gdzie poznała tytułowego psiaka. Zauważyła, że jest on bardzo smutny i samotny. Zaczęła się z nim bawić, spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Niestety wakacje mają to do siebie, że szybko się kończą... A jak skończy się historia przyjaźni między spanielem, a małą dziewczynką? Musicie koniecznie przeczytać.
Więcej na blogu http://www.zwyklamatka.pl/2017/12/jak-dobrze-pisac-na-zielono.html

• Zaopiekuj się mną
  • Czytane z córką
  • ✳️ LGM
  • Kupiłam B

Dodaj cytat z książki Bari, wymarzony piesek