Bari, wymarzony piesek

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
Seaside Puppy
literatura dziecięca
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną!
Bari zaopiekuj się mną przyjaźń piesek

Jest to zdecydowanie moja ulubiona książka z tej serii. Znajduje się ona u mnie na 1. miejscu i myślę, że prędko z niego nie zejdzie. Polecam!!!

Szczeniak plus banda maturzystów na wakacjach to bardzo złe połączenie: zwierzak się męczy, młodzież hałasuje i szkodzi nie tylko stworzeniu, które z nimi przyjechało. Na szczęście tuż obok jest ktoś, kto ma otwarte serduszko dla malucha o którym zapomina jego właścicielka. Polecam.

Laura spędza wakacje w domku letniskowym nad morzem, w ośrodku, gdzie pracuje jej mama. Do pełni szczęścia brakuje jej szczeniaka, z którym mogłaby chodzić na spacery po plaży. Pewnego dnia do ośrodka przyjeżdża grupa przyjaciół z przepięknym spanielem Barim. Laura zauważa jednak, że piesek jest samotny i nieszczęśliwy . Postanawia się nim zaopiekować i wspólnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część serii "Zaopiekuj się mną" napisana przez Holly Webb, opowiada znowu o małym piesku. "Bari, wymarzony piesek", to właśnie główny bohater tej opowieści. O wcześniejszych wydaniach tych książek pisałam choćby TUTAJ. Cała seria opowiada o różnych zwierzętach, ale jakoś tak wyszło, że w większości bohaterami są psy. Tym razem Bari, przepiękny spaniel, zaprzyjaźnia...

• Zaopiekuj się mną
  • E-book
  • Czytane z mamą
  • Z dzieckiem
  • ✅ 2019
  • Czytane z córką

Dodaj cytat z książki Bari, wymarzony piesek