The Failing Hours

Okładka książki The Failing Hours Sara Ney
Okładka książki The Failing Hours
Sara Ney Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Jak poderwać drania? (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Jak poderwać drania? (tom 2)
Kindle Edition
2017-01-25
2017-01-25

Ezekiel to dupek.Dostaje się do programu starszy brat by opiekować się przydzielonym mu podopiecznym,ale okazuje się Ezekiel ma dziwne pojęcie o opiece nad dziećmi jest w tym niesamowicie beznadziejny,czego pewien dzieciak nie omieszka mu wytykać.Jednak Ezekiel pomimo,że teraz jest studentem i jego życie wydawać by się mogło idealne to tak naprawdę chłopak owszem ma kasę,ale czuje się samotny.No cóż mając za rodziców,którzy zamiast zapewnić mu dobre dzieciństwo sprawili,że nie wie co to znaczy mieć szczęśliwe dzieciństwo nic więc dziwnego,że skoro sam miał złe wzorce nie wie jak zająć się dzieckiem,skoro był zostawiany samemu sobie bo według niego jego rodzice bez niego są szczęśliwsi,ale on czuje do nich ogromny żal.Czy kiedy pozna swoją korepetytorkę i dostrzeże co się skryje za osobowością dziewczyny,która się jąka,jest niepewna siebie,za to jest świetną starszą siostrą dla swojej podopiecznej czy zrozumie,że nie można oceniać ludzi po pozorach?

Ezekiel nieraz udowadnia,że jest dupkiem,traktuje kobiety przedmiotowo,dla niego ta dziewczyna,która jak się okazuje jest jego korepetytorką jest tylko głupią i nudną i nieodpowiedzialną dziewczyną,więc jak można zaufać komuś takiemu jak ona?

Violet jest nieśmiała, poprostu widząc chłopaka,któremu ma pomagać czuje się jeszcze bardziej niepewna siebie.Violet dobrze się uczy,zdarza się jej jąkać,co jest wynikiem pewnego zdarzenia,które ją zraniło.Violet wbrew temu co postrzega Ezekiel w niej czyli ocenia ją jako tą która miała cudowne dzieciństwo,kiedy pozna prawdę o przeszłości Violet będzie musiał zrobić wszystko,żeby Violet mu zaufała i pomogła z chłopcem, którego on ma pod opieką,bo on nie umie zajmować się dziećmi,a ona jest świetną dla nich opiekunką.Czy gdy poznają prawdę o sobie nawzajem ich dziwna relacja się zmieni ?Tymbardziej,że to Ezekiel mimo,że czuje się z nią dobrze to,gdy tylko jego znajomi się pojawiają wyprasza ją po chamsku 🙈Przy okazji mamy okazję oprócz zobaczenia i obserwacji relacji Ezekiela i Violet patrzymy na szczęśliwego Sebastiana u boku Jameson🥰.Okazuje się przy okazji,że Ezekiel chociaż jest trochę zepsuty to pod wpływem Violet może stać się lepszy.Czy jednak pozwoli sobie na to uczucie,które mu przy niej towarzyszy,czy popełni błąd który będzie go kosztował utratę kogoś takiego jak nieśmiała Violet?

Historia lepiej napisana niż w pierwszym tomie. Chociaż początek tego nie zapowiada, bo główny bohater jest naprawdę d@pkiem. Dla wszystkich, bez wyjątku.
A Violet - trochę naiwne dziewczę, ale w trakcie czytania zaczynała zyskiwać.
Całość na plus - i dość wciągające.
Ale nie spodziewajcie się jakieś wybitnej literatury - przyjemne czytadełko na jeden dłuższy wieczór.

A Violet - trochę naiwne dziewczę, ale w trakcie czytania zaczynała zyskiwać.
Całość na plus - i dość wciągające.

Książka jest drugim tomem serii "Jak poderwać drania". Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do tej części, bo główny bohater tego tomu nie jest zbyt miły. W skrócie jest dupkiem.
Szczerze mówiąc nie zawiodłam się, jedynie pod koniec troszeczkę się wkurzyłam. Uważam, że historia Zeka i Violet mogłaby być bardziej rozwinięta. Trochę pod koniec dało się odczuć, że autorka ma nacisk na zakończenie, ponieważ wydarzenia z ostatnich 100 stron działy się chaotycznie. Historia tej dwójki bohaterów mogłaby być w dwóch tomach albo w dłuższej wersji, Zake i Violet są skompilowanymi ludźmi którzy mają swoje problemy i potrzebują czasu. Dlatego wydaje mi się to bardzo przyspieszone.
Oczywiście nie zabrakło tutaj śmiechu i wkurzania się na książkę. W gruncie rzeczy ta książka spodobała mi się, ale muszę przyznać, że bohaterzy z pierwszej części serii upodobali mi się.
Książkę oceniam na 6,75/7 gwiazdek

Fajnie poprowadzony wątek bardzo subtelnej i delikatnej dziewczyny i obmierzłego z charakteru sportowca. Bardzo podobała mi się kreacja Violet, z wyczuciem pokazany został też Zeke. Rozpoczynanie się ich relacji śledziłam z dużą przyjemnością. Dziewczyna zachowała przez całą historię godność i poczucie, kim jest. Chłopak dostał szansę w życiu na wyrośnięcie na mężczyznę. Fajne. Wdzięczne.

Po bardzo długim czasie, wzięłam się za czytanie kolejnych części tejże serii. Trafilo na Ezekiela, bardzo mrukliwego i nielubiącego nikogo. Na swojej drodze spotkał Violet, a szczerze mówiąc oboje dużo przeszli. Każde w inny sposób. Jaki?! Polecam przeczytać 😊

Drugi tom cyklu "Jak poderwać drania?" opowiada o Ezekielu Danielsie, który podobnie jak jego przyjaciel Sebastian jest w drużynie zapaśników i jest jeszcze większym draniem niż poprzednik.
Zeke jest twardy, złośliwy, wredny i okropnie nietaktowny, jednakże z czasem, gdy poznajemy go bardziej widzimy jego wrażliwe serce.
Violet jest jego kompletnym przeciwieństwem - miła, pomocna i przyjacielska. To właśnie ona nauczy go, co to empatia. Pokaże Ezekielowi co to prawdziwa przyjaźń.

Violet jest jego kompletnym przeciwieństwem - miła,...

#jakpoderwaćdraniaezekiel #saraney #wydawnictwokobiece #12 #zapasnik #korepetytorka #przyjaźń #miłość #biblioteka #tomdrugi #czytaniejestsexy #kochamksiążki #kochamczytac #czytambolubie #ichliebebücher #ichlese #ilovebooks📚 #czasnadrobić
@saraneyauthor
@wydawnictwo.kobiece
Dzień dobry kochani ☀️
Przychodzę do was z drugim tomem serii o draniach autorstwa @saraneyauthor . Pierwszy tom o Sebastianie przeczytałam już dawno temu ,przyszla więc pora aby dokończyć serię.
Tom drugi opowiada nam o Ezekielu, który podobnie jak Sebastian "Oz" jest zapaśnikiem i wielkim draniem. Ezekiel nazywany przez przyjaciół Zeke musi poprawić się w nauce, dlatego zapisuje się na korepetycje i w ten sposób poznaje Violet, cichą i spokojną dziewczynę o włosach tak jasnych jak śnieg.
Znając podobne historię można stwierdzić, że Ci dwoje nie będą mieli ze sobą lekko. Zeke to typ, który nie dopuszcza do siebie nikogo, wydaje się wiecznie zły na cały świat a gdy na kogoś patrzy jego spojrzenie jest pochmurne, zaś Violet to jego przeciwieństwo spokojna, otwarta,delikatna dziewczyna. Jak to mówią przeciwieństwa się przyciągają. Jest jeden wspólny mianownik, który ich łączy a mianowicie oboje nie mieli łatwo w dzieciństwie.
Serdecznie polecam oba tomy tej serii 🙂 Na dzień dzisiejszy moim ulubieńcem jest właśnie Ezekiel, zobaczymy czy zmienię zdanie po trzecim tomie😉
@lubie_czytac90

@saraneyauthor
@wydawnictwo.kobiece
Dzień dobry kochani ☀️
Przychodzę do was z drugim tomem serii o draniach autorstwa @saraneyauthor ....

Są takie książki, które czyta się tylko dla czystej rozrywki, rozjaśnienia myśli, poprawy humoru. Taka właśnie jest ta pozycja. Ciekawa historia, zabawne dialogi (nieco pikantne),wciągająca fabuła. Wszystko, co zabijacz czasu posiadać powinien, a nawet więcej. Autorka ma dobry styl pisania, nieźle potrafi wykreować bohaterów.
Ezekiel jest do tego tak niezwykle barwnie wykreowaną postacią, że aż chce się go pocieszyć i pogłaskać po głowie.

Polecam miłośnikom Elle Kennedy i ogólnie dobrych, zabawnych romansów z niezłą porcją erotyki w sobie.

Ezekiel jest do tego tak niezwykle barwnie...

Drugi tom serii. Tym razem na tapecie jest gburowaty Ezekiel. Przystojniak z drużyny zapaśniczej, który do tej pory panienki traktował jako jednorazowy wyskok. Z żadną się nie umawiał.
Na jego radarze znalazła się teraz Violet, która totalnie odstaje wyglądem od dziewczyn z którymi Zeke się do tej pory zadawał.
Jest mądra, słodka i uczynna. Jest też bardzo nieśmiała.
Czy Vi uda się zburzyć mur wokół tego drania?
Książki z tej serii szybko się czyta, jednak nie jest to moja ulubiona seria. Wolę, gdy bohaterowie są już starsi i bardziej doświadczeni.

Jest mądra, słodka i uczynna. Jest też bardzo nieśmiała.
Czy Vi...

5/10