Iselor

Czwarta książka z serii "Twórczy rozwój i arteterapia". Opisuje doświadczenia autorów z pracy w obszarze portretu i maski. Wszystkie zawarte w niej ćwiczenia mają określone cele. W obszarze psychologicznym i pedagogicznym są to: nieświadomość i świadomość, anonimowość i osobowość, powszechność i niecodzienność, relacje, spojrzenia na siebie w aspekcie cech pozytywnych i negatywnych, na swoją kondycję psychiczną i fizyczną, stymulowanie określonych zachowań. cele rozwojowe i terapeutyczne to: poszerzenie percepcji zmysłowej, komunikacja wizualne,

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/984

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/984