Śledztwo lorda Remingtona

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska
In Debt to the Earl
wesoła23

Kiedy sir James Remington dowiaduje się, że jego kuzyn został ciężko pobity za karciane długi, rozpoczyna prywatne śledztwo. Zamierza odnaleźć sprawców i pociągnąć ich do odpowiedzialności. Szybko okazuje się, że kuzyn przegrał z kapitanem Hansleighem, który jest znanym szulerem. James postanawia pokonać kapitana i jego popleczników ich własną bronią. Najpierw wygrywa znaczną sumę u Hansleigha, a następnie udaje się do niego, aby szantażem zmusić go do wyjawienia tożsamości napastników. Na miejscu spotyka jednak jego piękną córkę Lucy i wpada na znacznie lepszy pomysł?

źródło opisu: https://www.inbook.pl

źródło okładki: https://www.inbook.pl