Zgłosuj na książki roku 2017

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bride's instruction manual
poradniki
Rondelek

Jak przetrwać, a nawet polubić, najważniejszy dzień w życiu W końcu! Konkretna książka o tym, co najważniejsze dla przyszłej panny młodej! Walczący z tobą teściowie, próba wesela zakończona totalnym rozklejeniem się, wynajęta planistka wesela narzucająca ci swoje zdanie… Co ma robić biedna dziewczyna, gdy boi się, że ten Wielki Dzień skończy się większą demolką, niż gdyby na wesele przyjechał...

Jak przetrwać, a nawet polubić, najważniejszy dzień w życiu
W końcu! Konkretna książka o tym, co najważniejsze dla przyszłej panny młodej!

Walczący z tobą teściowie, próba wesela zakończona totalnym rozklejeniem się, wynajęta planistka wesela narzucająca ci swoje zdanie… Co ma robić biedna dziewczyna, gdy boi się, że ten Wielki Dzień skończy się większą demolką, niż gdyby na wesele przyjechał cały autobus nieproszonych gości? Nie bój się, dziewczyno! Nasza książeczka „Panna Młoda. Instrukcja Obsługi” pomoże ci sprowadzić wszystko do prostych czynności. Wyjaśnimy ci, co masz robić, żeby myśleć bez obawy o tym dniu, kiedy podejdziecie do ołtarza – od ustalenia daty, przez wybór sukni po stworzenie listy gości. W książce znajdziesz też pełno form-ściągawek ułatwiających śledzenie wydatków.

„Panna Młoda. Instrukcja Obsługi” to idealny prezent dla rumieniącej się ze wstydu – i ekscytacji! – przyszłej żony. Prezent jest od Carrie Denny, amerykańskiej dziennikarski od lat specjalizującej się w poradach dla nowożeńców.

źródło opisu: vesper.pl

źródło okładki: vesper.pl

LeapyLee | 2017-08-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 20 sierpnia 2017

Ogólnie bardzo ciekawie napisana, przystępna i z humorem, niestety widać po niektórych zwyczajach, że książka pisana w Stanach (np. u nas nie praktykuje się 'próbnego wesela'). Mimo wszystko będę do niej wracała nieraz w przeciągu następnego roku :)

Emilia | 2018-01-10
Moonfairy | 2018-01-01