Zdumiewające właściwości magnezu

Wydawnictwo: Esprit
magnez

Cierpisz na drżenie powieki? Towarzyszy ci permanentny stres, który objawia się w postaci niepokoju, złego samopoczucia, ciągłych stanów lękowych i rozdrażnienia? Dręczy cię ucisk w klatce piersiowej i uczucie kołatania serca, a wyniki badania EKG nie wskazują na żadne problemy kardiologiczne? Masz problemy ze snem? Często budzisz się o świcie? Śnisz o tym, że spadasz? To mogą być oznaki...

Cierpisz na drżenie powieki?
Masz problemy ze snem?
Często budzisz się o świcie?
Śnisz o tym, że spadasz?
To mogą być oznaki niedoboru magnezu!

Autorka Zdumiewających właściwości magnezu, doświadczona chemiczka i dietetyczka, która dzięki zażywaniu magnezu pokonała chorobę uznaną za nieuleczalną, wskazuje na niezwykle istotną rolę tego pierwiastka w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Znajdziesz tu przystępnie wyjaśnione procesy przyswajania magnezu, skutki jego niedoboru w organizmie.

* * *

Ana Maria Lajusticia Bergasa to urodzona w 1924 roku w Bilbao (Hiszpania) chemiczka i dietetyczka. Po ukończeniu studiów chemicznych na uniwersytecie Complutense w Madrycie skupiła się na rolnictwie, kwestii żywienia zwierząt i pisaniu artykułów do czasopism specjalistycznych. Od ponad czterdziestu lat interesuje się dietetyką opartą na biochemii i biologii molekularnej. Uczestniczyła w licznych międzynarodowych kongresach.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl