Blues Express - 25 lat

9788365772060
Blues, album, kronika, festiwal
muzyka
cARTon

Nie jest to wyczerpująca historia ani też kronika Blues Expressu - mówi autor, Marek Jakubowski. Starałem się naszkicować wizerunek festiwalu, złożony z wielu fotograficznych obrazków i oszczędnej w słowa narracji. Ważnym dopełnieniem całości jest filmowy dokument Jacka Bassy i Magdaleny Batyra. Sądzę, że udało nam się w tym wydawnictwie zachować ulotność wielu festiwalowych zdarzeń. Mamy nadzieję, że pozwoli ono licznym uczestnikom Blues Expressu przywołać niepowtarzalne wspomnienia.

źródło opisu: http://bluesexpress.pl/25-lecie/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie