Spotkamy się znowu

We'll meet again
83-7129-507-3
romans, miłość
Honda

Dorabella wraca z Francji po katastrofalnej eskapadzie z francuskim artystą, Violetta zaręcza się z Jermynem. Jednak wybuch drugiej wojny światowej rujnuje ustabilizowane, zdawałoby się, życie sióstr. Kiedy wreszcie zostaje zawarty pokój, kończą się długie lata oczekiwania i nadchodzi czas radości...

Tomek | 2015-03-23
Przeczytana: 21 marca 2015

Mimo iż nie jestem przedstawicielem płci pięknej i modelowym czytelnikiem książek Philippy Carr, sięgnąłem po tę pozycję (de facto już drugą tej autorki), z czystej ciekawości. Niestety ponownie się zawiodłem.

Obiektywnie rzecz ujmując, książka jest niezwykle prosta i przewidywalna. Prosta historia i przyziemne problemy rozpisane na kilkuset stronach. Całość trochę się ciągnie, jednak de facto z tej książki nic nie wynika. Nie ma żadnych wniosków. Taka zwykła, łatwa lektura dla fanów (lub raczej "-ek") gatunku.

ilona | 2016-10-31
Ann88 | 2016-04-19