Nić babiego lata

The gossamer cord
83-7129-630-4
romans historyczny
Veronki

W starej siedzibie rodowej na wybrzeżu kornwalijskim rozgrywa się tajemniczy dramat. w niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejni członkowie rodziny Tregarlandów. Czyżby w krążących po okolicy pogłoskach o klątwie zza grobu tkwiło ziarno prawy? Uwikłane w ponurą historię bliźniaczki Violetta i Dorabella zamierzają dociec prawdy.

sibidilla | 2016-09-20
Przeczytana: 17 września 2016

Romans który czyta się szybko. Fabuła ciekawa, intryga dobrze ukazana aczkolwiek łatwo domyśleć się jakie będzie rozwiązanie zagadki. Bohaterowie ciekawi - podsumowanie: ogólnie przyjemna lektura na leniwą sobotę.

Natalia | 2014-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2014

Bardzo przypomina "Rebekę" Daphne du Maurier, fabuła i intryga - podobne. Ciekawa, choć dopiero po jakimś czasie się rozkręca. Polecam

Veronki | 2010-11-05

Kolejną częścią sagi jest książka pt."Spotkamy się znowu", a tu losy bohaterów zbiegają się z wybuchem drugiej wojny światowej.

beatajk | 2011-02-01
Przeczytana: 29 stycznia 2011

Nawet ciekawa intryga. Jednak narracja ma w sobie coś opornego. Nie czyta się tak lekko, jak np. Chmielewską. Początek mnie trochę męczył. Dla mnie zaczęła się naprawdę rozkręcać dopiero po kilkudziesięciu stronach.

Ewa | 2016-11-09
Przeczytana: 12 listopada 2016