The I Ching Or Book of Changes: The Richard Wilhelm Translation rendered into English by Cary F. Baynes

Wydawnictwo: Law Book Co of Australasia
071001581X
religia
Wojtek

Jedna z najważniejszych ksiąg Taoizmu i Konfucjanizmu. Tłumaczenie Richarda Wilhema przetłumaczone na język angielski to nie tylko wykaz wszystkich hexagramów wraz z rozbudowanymi komentarzami, ale też szczegółowe informacje na temat rozbudowanej filozofii wokół Księgi Przemian. To również interpretacje tekstów i poszczególnych hexagramów na przykładach. To wszystko sprawia, iż The I Ching Or Book of Changes jest jednym z najlepszych źródeł wiedzy na temat Księgi Przemian dostępnych na rynku.

Mlg | 2016-06-29
Przeczytana: 1995 rok