Prowadzenie zebrań i prezentacji

Wydawnictwo: BC Edukacja
poradniki

Prowadzenie zebrań Menedżer powinien sprawnie organizować komunikację podlegającego mu zespołu. Jednym z podstawowych elementów tej komunikacji są zebrania. Jak je dobrze prowadzića Menedżer powinien sprawnie organizować komunikację podlegającego mu zespołu. Jednym z podstawowych elementów tej komunikacji są zebrania. Szef zespołu zadaniowego, samodzielnego działu firmy albo niezależnej jej jednostki (np. oddział banku) czasem prowadzi nawet kilkanaście zebrań miesięcznie. Wielu z nich narzeka jednak podczas szkoleń, że nie potrafią tak zorganizować i poprowadzić spotkania, by w krótkim czasie osiągnąć zaplanowany rezultat, a jednocześnie wykorzystać zebranie jako element integracji i motywacji zespołu. Jak to zrobića

Aggie | 2015-08-25
Aniołeczek | 2011-02-19