Przyjemne z pożytecznym

Cykl: Love and Lipstick (tom tom 1) | Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The CEO's Little Surprise
wesoła23

Cass prowadzi świetnie prosperującą firmę kosmetyczną. Pewnego dnia odwiedza ją Gage, konkurent w branży, a przed laty chłopak, który odrzucił jej miłość. Proponuje on Cass fortunę za sprzedaż tajnej receptury na kosmetyk, który ma wkrótce ukazać się na rynku. Cass podejrzewa, że Gage zdobył poufne informacje od kogoś z jej laboratorium. Podczas gdy ona usiłuje zidentyfikować autora przecieku, Gage namawia ją na ubicie interesu, nie przestając jej przy tym uwodzić...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3493,przyjemne-z-pozytecznym.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3493,przyjemne-z-pozytecznym.html

Naataliia | 2017-08-29
Na półkach: Przeczytane, Romanse, 2017