Pływanie dla każdego

Wydawnictwo: Buk Rower
poradniki

Pragniesz zrewolucjonizować swoje podejście do pływaniaa Ta książka wprowadzi cię w tajniki metody Total Immersion. Niezależnie od wieku, poziomu umiejętności i naturalnych predyspozycji będziesz pływać szybciej, efektywniej i z mniejszym wysiłkiem. Koncentrując się na odpowiednim ułożeniu ciała i zgłębieniu świadomości swoich ruchów, staniesz się mistrzem pływackim, a trening już nigdy nie wyda c

miki24gr | 2015-01-31
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Dzięki tej książce i opisanej w niej metodzie udało mi się samodzielnie zauważyć niektóre błędy popełniane podczas pływania oraz podjąć próby ulepszenia techniki w czasie codziennych treningów. Polecam kochającym wodę:)

velvetpill | 2013-02-10

Ta książka naprawdę zmienia podejście do pływania. Po lekturze zacząłem sobie zdawać sprawę z tego, co dzieje się z moim ciałem w wodzie, zacząłem myśleć, co i jak zrobić, by pływać efektywnie, a nie po prostu walczyć z wodą (co miało miejsce dotychczas). Teraz każdy trening jest dla mnie czystą przyjemnością, każda długość basenu uczy czegoś nowego, pływam lepiej i z mniejszym wysiłkiem - pływam, a nie mieszam wodę. Polecam!

pielgrzym | 2016-11-02
puchatek | 2016-05-14