Wychowanie dziecka. Poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: Wydawnictwo Atext
Positive Parenting From A to Z
wychowanie dziecka
Behemot

Wychowanie dziecka jest niezwykle trudną sztuką. Rodzice codziennie stawiają czoła rozmaitym problemom, z którymi nie potrafią się uporać. Poradnik ten uczy rodziców mogą pomóc swoim dzieciom stać się ludźmi szczęśliwymi i twórczymi, mającymi poczucie własnej wartości i radzącymi sobie z rozmaitymi trudnościami, jakie niesie życie. W książce tej, dla ułatwienia ujętej w formę alfabetycznego leksykonu, rodzice nareszcie mają szansę:
- Odnaleźć interesujące ich zagadnienie i poznać jego przyczyny
- dowiedzieć się, co - zgodnie z wiekiem dziecka - należy w danej sytuacji zrobić
- odkryć sposoby zapobiegające pojawieniu się podobnych problemów na przyszłość.

źródło opisu: Atext, 1996

źródło okładki: google